© 2018
LT LV
RUBRIKOS
SALONO VERTINIMAS

„GLAMOUR STYLE“ GROŽIO NAMAI Sėlių g. 62, Vilnius

Gana judrioje Vilniaus gatvių sankryžoje pastebėjome naują saloną „Glamour style“. Salono įkūrėjai – tikri šaunuoliai, gerai padirbėjo – internete galima rasti ir tinklalapį, ir profilį socialiniame tinkle „Facebook“, tad lieka tik panaršyti – planuojame vyrišką kirpimą. Vis dėlto, kad ir kiek informacijos būtų paruošta, iš tinklalapio nustatyti, kokie meistrai dirba, sunku, nes bendroje kolektyvo nuotraukoje – tik vardai. Kas ir kokias paslaugas teikia, neįmanoma suprasti... Tiek to, bandome skambinti ir užsirašyti paslaugai. Telefonu atsiliepiama ir gana neformaliai padedama susiderinti apsilankymo laiką, pabrėžiama, kad bus lankomasi „pas mane“. Moteriškas balsas paderina, kad visiems klientams būtų patogu. Kas konkrečiai kirps, taip ir nesupratau, bet tikiuosi viską išsiaiškinti vietoje.

Atvykęs sutartu laiku įsitikinu, kad salonas nedidukas (nors internete iš nuotraukų taip neatrodo). Dvi kirpėjų darbo vietos, manikiūro ir kosmetologijos kabinetas. Nors priimamasis yra, administratorės – ne, gal tokio dydžio salonui ir nereikia? Meistrė, nors ir aptarnaudama klientę, maloniai pasitinka, kosmetologė, atėjusi į laukiamąjį, pasiūlo kavos, arbatos, tad dėmesio tikrai užtenka. Kadangi laukiamasis tikrai patogus, dar ir žurnalų pagal visus skonius yra, prisėdu lukterėti, kol meistrė galės priimti. Nors pardavimo stoveliai pilni įvairių kosmetikos priemonių tiek veido, tiek kūno, tiek plaukų priežiūrai, informacijos apie salone atliekamas paslaugas ir kosmetikos kainas niekur nematyti. Tikrai praverstų paslaugų meniu – gal klientas susidomėtų dar kuo nors.

Turiu puikią galimybę įvertinti aplinką. Interjeras gana modernus su prabangos elementais. Visa tai – skonio reikalas, nes mums svarbu, kad būtų švaru ir patogu... Muzika groja puiki, gera aparatūra. Kaip jau minėjau, salone – dvi darbo vietos, dirba tik viena meistrė, apranga ir avalynė visai ne darbinė, pus-ilgiai plaukai palaidi – nelabai tvarkingas įvaizdis, nors kosmetologė su baltu chalatėliu tikrai gerai atrodo.

Meistrė, kurios vardo vis dar nežinau, atsiprašiusi, kad pavėlavo 15 minučių, kviečia sėstis į kėdę. Pasiteiravusi, ar plaukai trinkti šiandien, nusprendžia kirpti. Pakojo nėra, tad sėdėti nelabai patogu, bet juk tai daugiausia tik valandai. Kirpimo reikalavimai – viršugalvyje ilgesni, šonuose trumpesni plaukai, bet kirpti ne su mašinėle. Meistrės pirmas žingsnis – aprėminimas, keista, net nepasitikslinus, ar noriu griežto rėmelio, ar lengvo. Nors plaukų augimo linija žema, užkirtimas padaromas gana aukštas ir nuo jo pradedama kirpti. Žinoma, yra įvairių kirpimo schemų, bet vis dėlto sudėtinga sukurti gražią formą, nesuskirsčius zonomis. O kirpimas taip ir vyksta – pakarpant čia, pakarpant ten, lyg būtų kažko bijomasi, atsargumą patvirtina ir nuolat naudojamos filiravimo žirklės. Po kirpimo – galvos trinkimas ir tikrai malonus masažas (minimas tiklalapyje pateiktoje informacijoje), po to šiek tiek kosmetikos ir džiovinimas. Rezultatas – formos jokios, galva pilna pleiskanų (tikrai netinkama priemonė pasirinkta), sugaišta daugiau nei valanda, kaina – 50 litų (kadangi plaukų daug, rezultatas keistas, nes tikrai sudėtingiau padaryti gerą šukuoseną iš trijų plaukų).

Pateisinimas – vis dėlto norisi pritarti vadybos skiltyje išsakytai minčiai, kad vyrų kirpimai geriausiai atliekami vyriškų kirpimų salonuose. Ko gero, per daug reikalaujame iš kirpėjo: jis turi puikiai mokėti kirpti ir moteris, ir vyrus, nuostabiai dažyti plaukus, šukuoti, o tai ne visada paprasta...* Grožio salone apsilankęs klientas vertina jį pagal tris kriterijus: salono aplinką – privažiavimą ir galimybę pasistatyti automobilį, interjerą ir eksterjerą, salono prieigas, bendrą salono atmosferą; aptarnavimą – paslaugos suteikimą, profesionalumą, kosmetiką, su kuria dirbama, administratoriaus ir visų darbuotojų kultūrą; paslaugos ir kainos santykį – t. y., kiek paslauga, subjektyviu vertinančiojo požiūriu, verta už ją prašomų pinigų.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2013 10 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas