© 2018
LT LV
RUBRIKOS
Skirstymas pagal lytis sugrįžta, o prabangus įvaizdis išeina

Jei jūs dar nepastebėjote... Mes vėl prisiminėme, kad žmonija suskirstyta pagal lytis. Tai yra abiem lytims skirta era baigiasi, o į madą ateina ūsai ir barzdos, trumpos suknelės ir aukšti kulniukai... Tai palietė ir kirpyklas, kuriose ne tik vis rečiau įrengiamos bendros salės, bet ir pavadinime rašoma – „tik moterims“ ar „tik vyrams“! Ir grįžta aiškus meistrų skirstymas į vyrų ir moterų kirpėjus. O tai intriguoja.

Naujas požiūris

Populiariomis tampa kirpyklos, kur egzistuoja pagarbi veiksmų laisvė. Klientas gali ateiti, įsipilti stiklelį likerio ir sėsti skaityti laikraščio, o meistras turėti minutėlę apsiprasti ir ateiti į salę, kurioje dirba.Klientas moka už kirpimą, o ne už brangų veidrodį, kabantį ant sienos, taip į pirmą planą iškeliama darbo kokybė ir bendravimo stilius. Jei kirpėjas užsidirba sunkiu darbu, vadinasi, tai yra jo gyvenimo būdas ir pasaulėžiūra.
Su kirpėju galite aptarti futbolo rungtynių rezultatus (su vyru kirpėju) ir žvaigždžių sukneles ant raudonojo kilimo filmų festivalyje (su kirpėja moterimi, nors niekas neabejoja, kad vyrams tai taip pat rūpi...).Naujojo požiūrio meistrai, kaip paaiškėjo, turi pomėgių. Anksčiau taip pat turėjo, bet apie tai kažkaip mandagiai nutylėdavo.Įsivaizduokite kirpėją, kuris kolekcionuoja senas sovietines monetas, jis gali palaikyti pokalbį su bankininku apie pinigų esmę ir dar neaišku, kuris iš pašnekovų bus įdomesnis!
Meistras, kuris kasmet aplanko orchidėjų parodą ir žino šių keistų būtybių vardus, gali pasidalyti savo pastebėjimais apie gamtos spalvas ir klientas cituos jį savo draugams...Viskas priklauso nuo jūsų, nuo atmosferos, sukuriamos kirpyklos salėje. Ir tada darbas nebus kankinantis ir žeminantis, kaip dažnai atrodo pasibaigus darbo pamainai.Naujos kirpyklos, skirstomos pagal lytį (tik vyrams ir tik moterims), suteikia galimybę formuoti naujus santykius.

Vyrų grožio salonas

Vyrų kirpykloje, kur dirba tik meistrai vyrai, lengviau prigyja džiazo dvasia – čia karaliauja ironija, žodžio ir judėjimo laisvė, pabrėžiama lygybė ir džentelmeniškumas. Pavyzdžiui, nepriimtina nepagarbiai kalbėti apie moteris. Nes apie tuos, kurių nėra, blogai nekalbama...Vyrų kirpyklose, kuriose dirba meistrai vyrai ir moterys, gerai „žaidžia“ profesionalų komandos dvasia. Dingsta amžinas klausimas, kaip į meistrę žiūrės klientas, ar nepradės flirtuoti, ar meistrė turi reaguoti į flirtą. Jei esate komanda, klientas tai jaučia ir pripažįsta kiekvieno iš meistrų jaučiamą saugumą.Ir pagaliau – vyrų kirpyklos, kur dirba moterys... Pati sunkiausia tema jau vien dėl to, kad pasirodė pranešimų apie pusnuogius meistrus, erotinius kirpimus ir kitas netradicines pramogas.Salonai moterimsPrabangus įvaizdis išeina ir iš moterų kirpyklų. Pats laikas moterų klubui. Čia geriausiai tinka žodžiai „tik moterims“, „slaptas ginklas“, „mūsų maža paslaptis“. Niekas nepamiršta vyrų, bet jie nebėra pagrindinis gyvenimo džiaugsmas. Kur kas svarbiau savirealizacija, laisvė ir ironiškas santykis su išvaizda kaip kūrybiškumo pagrindas.Ir vėl – čia vidinis psichologinis pasiruošimas yra būtinas. Jei meistras nežino naujienų... jis – ne meistras.Šiandien yra svarbus gebėjimas kirpti ir dažyti, tačiau lygiai taip pat svarbu žinoti naujienas ir gebėti susikalbėti apie jas, staiga sušvytėti profesiniu šio klausimo supratimu. Pavyzdžiui, kalbėti apie aktorę, jos pastaruosius vaidmenis pabrėžiant, kad tokia kardinaliai juoda plaukų spalva yra pasiekiama taikant ypatingą dažymo techniką ir t. t.

Meistrai taip pat keičiasi

Tik 20 metų prireikė kirpimo meistrui tapti įdomiu žmogumi. Šis kelias prasidėjo nuo beviltiško stovėjimo prie dermantininio krėslo, debesyje deginamų plaukų kvapo. Priėjome prie to, kad meistras yra lygus klientui. Jis turi profesiją, keliauja, pozuoja žurnalams, kuria viešų asmenų įvaizdžius, išmano madą ir yra visada pasiruošę pasidalyti savo žiniomis...Ir, kaip paaiškėjo, būtent kirpyklose, suskirstytose pagal lytį, šis meistrų tipas atsiskleidžia ir bręsta greičiau nei dauguma kitų.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2013 10 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas