© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Dievinamas stilius ir grožis

Būtent tai reiškia salono „Adore beauty&style“ pavadinimas. Šis salonas įsikūręs Kaune, toje vietoje, kur tarpukariu būrėsi svarbiausi objektai  ir gyveno garsiausios Nepriklausomos Lietuvos asmenybės. Pasak salono vadovo Kęstučio Šaikaus, būtent todėl norėjosi, kad salone būtų jaučiama to laikmečio dvasia. Tačiau šalia jos turėjo derintis ir šiuolaikiškumas, šių dienų aktualijos.

„Dizaineriui Dariui Budriui puikiai pavyko suderinti klasikinius apdailos elementus, naudojant dažyto ažuolo masyvo baldus ir dekorus su modernaus dizaino šviestuvais ir kitomis detalėmis,“ – įsitikinęs salono vadovas.
Tiesa, jis taip pat pripažįsta, kad įrengti saloną nebuvo lengva - nuo patalpų įsigyjimo, salono įrengimas ir  atidarymas užtruko trejus metus. Atidarymo šventė įvyko 2014 m. rugsejo 1 d.
Salonas turi didelius vitrininius langus, pro kuriuos atsiveria vaizdas į Žaliakalnio kalną bei Prisikėlimo bažnyčią, todėl dauguma darbo vietų orientuotos būtent į šį peizažą.
Dviejuose salono aukštuose įrengtos šešios kirpėjų darbo vietos, keturi kosmetologijos ir trys manikiūro kabinetai. Šiuo metu čia darbuojasi net aštuoniolika specialistų. Taip pat salono patalpose yra įsikūrusi ir fotostudija.
Salono vadovas iš savo patirties žino, koks svarbus yra darbo vietos patogumas, todėl daug dėmesio skirta būtent tam.
„Įrengėme darbuotojams poilsio kambarį, virtuvėlę ir kitas pagalbines patalpas. Darbo vietas kirpėjams išdėstėme taip, kad vienas kitam nemaišytų, išlaikėme solidžius atstumus vienas nuo kito. Įrengiant kabinetus, atsižvegėme į kiekvienos kosmetologės ir manikiūrininkės pageidavimus,” – pasakoja Kęstutis.
Interjeras, anot Kęstučio, turi didelę svarbą verslui – klientui turi būti malonu lankytis salone. Vienas iš daugelio dizaineriui keltų pageidavimų buvo tai, kad žmogui iš gatvės noretųsi užeiti į saloną, o užėjus jame pasilikti.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2015 2 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas