© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Funkcionalumas ir jaukumas viename

Vos prieš pusmetį duris atvėręs grožio salonas „House of Beauty“  (Vilnius) klientus džiugina elegantišku interjeru. Vienas iš svarbiausių akcentų šiame salone – natūrali šviesa. Stengtasi, kad jos būtų kuo daugiau, taip palengvinant kirpėjų darbą, o klientams suteikiant galimybę iš karto pamatyti tikrąją plaukų spalvą.

„Salono interjeras turi būti vienodai patogus tiek klientams, tiek ir darbuotojams. Stengiamės, kad visos salono erdvės būtų funkcionalios, tačiau tuo pačiu ir jaukios. Pavyzdžiui, laukiamajame ištiestas kilimas, kuris sukuria tarsi namų erdvę,“ - „House of beauty“ atstovė Kotryna.

Šioje vietoje, kur dabar yra įsikūręs „House of beauty“, anksčiau dirbo  gerai žinomas salonas „Expert“. Pasak Kotrynos, salono išplanavimas ir išdėstymas liko beveik toks pats kaip ir ankstesnio salono, tačiau erdvė rekonstruota.

Kuriant naujojo salono interjerą buvo nuspręsta kreiptis į profesionalus – sukurti aplinką padėjo dizainerė Indrė Sunklodienė (www.inarch.lt). Pasak „House of beauty“ atstovės, rasti bendrą kalbą su dizainere nebuvo sunku, nes interjero vizija buvo pakankamai konkreti ir aiški.

Uždavėme kelis klausimus ir dizainerei Indrei:

Kokius reikalavimus gavote kurdama interjerą? 

Reikėjo rekonstruoti,  perplanuoti iki tol toje pačioje vietoje buvusį grožio saloną, griovėme dalį sienų, naujai projektavome darbo vietas, apšvietimą. Svarbiausias tikslas – ergonomiškas, patogus erdvių išplanavimas.  Norėjosi rasti balansą tarp modernaus, net industrinio stiliaus, ir klasikos elementų. 

Koks buvo didžiausias iššūkis?

Statybų eiga nebuvo lengva dėl įvairių seno pastato ir prieš tai buvusio  įrengimo pasekmių, tačiau nepaisant to - rezultatu esu patenkinta.   

Kuo turi būti išskirtinis grožio salono interjeras?

Kiekvienas grožio salonas turi savo veidą ir savo stilių, ypač populiaru daryti klasikinio stiliaus interjerus - neva prabangai pabrėžti. Manau tai nėra teisingas požiūris: reikia mąstyti plačiau ir ieškoti dar nematytų originaliai skambančių derinių. Pavyzdžiui, kaip ir šiame salone:  lietos betono grindys - industrinis elementas, o lubose gipsinių profilių dekoras- klasikos detalė. Subtiliai derinant kontrastingus dalykus galima išgauti išties įspūdingų rezultatų. Nereikia bijoti daryti kitaip, netikėtai - tai raktas į sėkmę.

Ačiū už pokalbį.

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2015 5 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas