© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio studija „Wow“ – vasara visus metus

Vilniuje, Pilaitės mikrorajone, esanti grožio studija „Wow“ pasitinka klientus jaukia ir šviesia aplinka. Studija įsikūrusi naujuose, gražiuose namuose, kuriuose daugiausia gyvena jaunos šeimos. Grožio studijos savininkė Agnė Miliajeva sako, kad visiems čia trūko šviesios, jaukios bei modernios vietos, kur žmonės galėtų rasti kokybiškas grožio paslaugas šalia namų, kad išvengtų ilgų kelionių į miesto centrą, spūsčių ir automobilių statymo sunkumų.
Grožio studijos „Wow“ pavadinimas atspindi kliento reakciją į vidinę studijos atmosferą ir savo pojūtį išėjus iš jos. Pagrindinė studijos koncepcija, kad klientas po suteiktos paslaugos atrodytų ir jaustųsi nuostabiai. Be to, žmonėms patinka, kai aplinkiniai pastebi ir teigiamai vertina jų pokyčius, todėl antrasis studijos tikslas tą įvertinimą pakelti į kitą lygį, kad visi nustebtų.
Grožio studijos „Wow“ interjeras yra modernaus stiliaus, vyrauja balta ir žalia spalvos. Norėta, kad šioje aplinkoje būtų juntama nesibaigianti vasara, vyrautų daug šviesos, kuri leistų klientams pasijusti lengviau ir pasisemti gerų emocijų rudenį bei žiemą. Studijos plotas yra 60 m2, tad galima jaukiai išdėstyti keletą darbo vietų. Tarp jų yra dvi kirpėjų kėdės, manikiūro vieta ir atskira makiažo „Wow Make Up“ zona su geru apšvietimu. Atėję klientai pasitinkami jaukiame laukiamajame, kur jie visada pavaišinami skania bei sveika arbata „Wow“. Be to, įrengtas erdvus kosmetologijos kabinetas, kuriame teikiamos visos veido ir kūno procedūros.
Dizainą kūrė Jūratė Norkutė su Agne Miliajeva.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2015 11 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas