© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Salonshop Baltic“ – 20 metų!

Lapkričio 28 d. įmonė „Salonshop Baltic“ kartu su partneriais ir kolegomis atšventė 20 metų veiklos jubiliejų. Vakaro tema „Didysis Getsbis“ svečius nuteikė šventiškai – specialūs pasirodymai, gyvai atliekama muzika, žvilgsnis į įmonės istoriją ir plėtrą.

„Salonshop Baltic AS“ yra šeimos verslas, veikiantis Baltijos šalyse ir Suomijoje jau 20 metų. Įmonė įkurta 1995 m. Estijoje, o jos savininkai yra broliai Erkki ir Indrekas Lõhmusai.

Idėja įkurti šį verslą kilo savininkų motinai Maie Lõhmus. Ji buvo gerai žinoma kirpėja ir grožio salono savininkė. Griuvus Sovietų Sąjungai, atsivėrė didesnės galimybės pradėti verslą ir tiekti profesionalams skirtą produkciją visoms Baltijos šalims.

Savininkai broliai pastebėjo, kad klientai turi skirtingų poreikių, tad siekiant juos patenkinti pasirinkti keli prekių ženklai – tiek klasikiniai, tiek modernūs ir išskirtiniai. Pirmasis prekių ženklas jų asortimente – „Tigi“. Jį įmonė siūlo iki šiol.

Po pirmųjų darbo metų Estijos rinkoje 1996 m. verslas praplėstas į Latviją ir Lietuvą. Pirmasis ilgalaikis kooperacijos partneris likęs iki šiol – „Dzintra Oplucane“ valdomas grožio salonas „Riga Top Hair“ Latvijoje.

Ilgų darbo metų rezultatas – „Salonshop Baltic AS“ šiandien yra vienas iš pardavimo lyderių profesionalams skirtų plaukų priežiūros priemonių srityje. Įmonėje dirba daugiau nei 20 darbuotojų, jie bendradarbiauja ir prekes tiekia daugiau nei 1 000 kooperacijos partnerių, įskaitant grožio salonus ir parduotuves.

2011 m. versle įvyko didelių pasikeitimų. Atsižvelgiant į plėtrą Suomijoje, ilgai brandinta svajonė turėti savo prekių ženklą įgyvendinta – taip atsirado „Rich Hair Care“ plaukų priežiūros linija. Patirtis ir turimos žinios suteikė galimybę rinkai pasiūlyti prabangų sprendimą kiekvienos dienos plaukų priežiūrai. Šiuo metu „Rich Hair Care“ priemonės eksportuojamos į daugiau nei 40 valstybių visame pasaulyje, o įmonė toliau rūpinasi šio prekių ženklo plėtra.
Erkki ir Indrekas sako, kad ir ateityje pagrindinis jų tikslas bus likti vertingu kooperacijos partneriu, būti inovatyviais rinkos lyderiais, tobulinančiais grožio ir plaukų priežiūros rinką ir keliančiais ją į aukštesnį lygį.

Įmonės vadovai nori padėkoti kiekvienam – tiek verslo partneriui, tiek darbuotojui – už tai, kad buvo šių sėkmingų ir nuostabių 20 veiklos metų dalimi!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas