© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Įkurtuvės

2016 m. UAB „Selective Baltic“ prasidėjo įkurtuvėmis. Besiplečiančiai įmonei tai ir rūpesčiai, ir džiaugsmas. Naujose patalpose Vilniuje, Kalvarijų g. 168, bus patogu ne tik darbuotojams – įrengtas nedidelis mokymo centras, kuriame visada galės apsilankyti ir kirpėjai. Net 300 kv. metrų patogiai išdėliotos prekės kvies apsipirkti specialistus.

 

Ir kas galėjo pagalvoti, kad puikiai įrengtoje mokymo salėje, biure pačiame Vilniaus centre UAB „Karal Trading“ nebeįsiteks? Asortimentą vis didinanti įmonė bendradarbiauja ne tik su kirpėjais, bet ir su manikiūro specialistais, kosmetologais, o tai lėmė prekių gausą. Tad iš karto po Naujųjų metų visas kolektyvas draugiškai persikraustė į naują buveinę Žvėryne, Sėlių g. 10. Čia įrengta dar erdvesnė mokymo klasė, parduotuvė, kurioje pristatomas visas asortimentas, ir, žinoma, puikios darbo ir poilsio sąlygos darbuotojams.

 

Įkurtuvėmis džiaugiasi ir UAB „Aestheta“, senąjį nedidelį biurą iškeitusi į erdvias, kone 300 kv. metrų patalpas. Tiesa, naujojo įmonės biuro toli ieškoti neteks – iš buvusios buveinės Ateities g. 21 įmonė persikėlė į kompleksą „Ateities trio“, esantį Ateities g. 31B. Vadovė Lina Varvarovskaja sako, kad įmonei plečiantis šios naujos patalpos bus kaip tik, čia tilps ne tik biuras, bet ir nauja mokymo klasė, 4 kosmetologijos kabinetai ir visa galybė teikiamų paslaugų.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 2 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas