© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Atviras Lietuvos čempionatas“ 2016

Gražia pavasario tradicija jau spėjo tapti tarptautinės grožio parodos „Pelenė“ metu  „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ („KIGSA“) rengiamas „Atviras Lietuvos čempionatas“, kuris šiemet įgavo „PELENĖ 2016“ vardą. Čempionate organizuojamos  rungtys skirtos ne tik grožio specialistams, kirpėjams, vizažistams ir manikiūro profesionalams, bet ir šių specialybių studentams. Visą savaitgalį vykusiame čempionate žiūrovai galėjo išvysti net 30 įvairiausių rungčių.

Taip pat čempionato metu vyko foto konkursas „Metų kirpėjas 2016“, pademonstruoti savo įgūdžius turėjo galimybę ir mokytojai bei dėstytojai profesijos mokytojų komandų kūrybinėse dirbtuvėse „Žvilgsnis į ateitį“ bei pirmą kartą šalies istorijoje „Metų profesijos pedagogo” rinkimuose už ilgametį darbą buvo pagerbti grožio profesijos mokytojai ir dėstytojai.

Šiemet čempionatas pasižymėjo didžule dalyvių gausa. Dėl geriausiųjų vardo rungėsi ne tik lietuvių meistrai ir profesinių mokyklų bei mokymo centrų studentai, bet ir grožio specialistai atvykę į čempionatą iš kaimyninių pabaltijo šalių!

Platesnė informacija kitame žurnalo numeryje!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 5 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas