© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Tarptautinis J. Trainaitės pripažinimas

Gegužės 17–18 d. į Briuselį vėl buvo susirinkę asociacijos „Coiffure EU“ (Kirpyklų vadovų organizacijų Europoje asociacija), siejančios 20 Europos Sąjungos šalių organizacijų, atstovai. Šį kartą susitikimas buvo ypač svarbus ir įsimintinas. Pirmąją susitikimo dieną Europos Komisijoje socialinio dialogo susitikimo metu darbdavių atstovai „Coiffure EU“ ir darbuotojų atstovai „UNI Europe“ pasirašė Sveikatos ir saugumo deklaraciją. Šiame dokumente pateikiamos rekomendacijos sveikatos ir saugumo prevencijai įgyvendinti. Jame paliečiami tokie svarbūs klausimai kaip kosmetikos produktų rizikos darbuotojų sveikatai vertinimas, motinystės apsauga, psichinė sveikata ir gerovė darbo vietoje, profesinės ligos, darbo organizavimas, ergonomika, žalingų medžiagų pakeitimas, švietimo poreikis. Ši Deklaracija yra papildantis Susitarimą dėl profesinės sveikatos ir saugos (dėl kurio šiuo metu vyksta derybos) dokumentas.

ntrąją susitikimo dieną „Coiffure EU“ vyko Generalinė asamblėja. Jos metu buvo išrinkta nauja direktorių taryba ir valdyba. 2016–2020 m. kadencijai prezidentu išrinktas belgų atstovas Jeffas Vermeulenas. Galime pasidžiaugti, kad į valdybą pirmą kartą buvo išrinkta ir Lietuvos atstovė Jurgita Trainaitė, kurią dirbti „Coiffure EU“ yra delegavusi Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (KIGSA). J. Trainaitė dirbs švietimo ir profesinio ugdymo reikalų komitete. Jo veikla yra viena prioritetinių tiek „Coiffure EU“, tiek Europos Komisijoje. O kaip vieną svarbiausių savo veiklos gairių J. Trainaitė laiko naujų projektų ir patirčių, gautų iš kitų šalių kolegų, integraciją į Lietuvos kirpėjų sektorių.
Tai pirmas kartas, kai Lietuvos atstovas užima aukštas pareigas šioje organizacijoje, todėl labai džiaugiamės ir sveikiname Jurgitą, gavusią tarptautinį įvertinimą!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 6 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas