© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Femina Bona Meistrų Akademijos atidarymas Londone

22 metus Lietuvos grožio ir estetikos rinkoje lyderiaujanti  FEMINA BONA MEISTRŲ AKADEMIJA plečia savo veiklos geografiją. Gegužės 8 dieną, bendradarbiaudama su salonu „MADAM“ Londone, Femina Bona mokymų kompanija atidarė
MEISTRŲ AKADEMIJĄ LONDONE.

Femina Bona Meistrų akademija Londone siekia suteikti galimybes lietuviams tapti konkurencingais profesionalais Anglijos grožio ir estetikos rinkoje.

Meistrų akademijos vadovė Aušra Kirlienė, dėstytojai Ramunė Vigelė (Lietuva), Vaida Urbaitė (Anglija), Inga Krasilevičiūtė (Vokietija), Ramunė Strazdaitė (Lietuva) susirinkusiems  pristatė akademijos programas.

„Šios akademijos atidarymas - labai didelis žingsnis, nes lietuviškai kalbantiems grožio industrijos atstovams to jau seniai labai reikėjo. Londonas įdomus tuo, kad kiekvienas rajonas turi savitą stilių. Bet visur reikalingas pats svarbiausias dalykas – pagrindas, kurio neturint sunku toliau tobulėti ir kurti”, - sakė ne kartą geriausia Anglijos kirpėja stiliste pripažinta Vaida Urbaitė.

Pirmosios lietuviškos  meistrų akademijos Londone atidarymas sutapo ir su jubiliejiniu, jau penktuoju  Femina Bona organizuojamu Talentų Fondo konkursu, kuriame dalyvavo  ne tik Lietuvos būsimieji talentai, bet ir Anglijoje gyvenantys lietuviai.

Drąsiems, ambicingiems, nebijantiems rizikuoti buvo suteikta galimybė išmėginti save, įrodyti sau ir ekspertų komisijai, kad jie verti tapti laimėtojais. Sveikiname dalyvius  laimėjusius šiuos prizus:

„Inspired by Femina Bona“ 1500 eurų  kirpėjo profesijos studijoms - Vytautė Kairienė, „Bogomolov image school“ 400 eurų autoriniams Konstantino Bogomolovo seminarams apie madą ir įvaizdžio dizainą - Inga Daukšytė, „Make-up Atelier Paris Lietuva“ 400 eurų mokymams ir kosmetikos priemonėms - Milda Dadasovaitė, „Mados akademija“ 450 eurų mados verslo studijų programai - Justina Varkulytė, elektroninio mados žurnalo „Mados priešpiečiai“ rugsėjo mėnesio viršelio sukūrimas - Gabrielė Sabaliauskaitė.
 Anglijoje gyvenantys lietuviai laimėjo prizus atsidariusioje meistrų akademijoje Londone: Ala Greičiūnienė apdovanota makiažo kursais, kurių vertė 570 £. Plaukų modeliavimo kursus (vertė £430) laimėjo londonietė Eugenija Rudnickienė.

Šių metų Femina Bona Talentų fondas ir vėl maloniai nustebino, kiek daug yra talentingų žmonių. Todėl 2017 metais konkursas žada plėstis – aktyviai ieškosime talentų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 6 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas