© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Schwarzkopf Professional technologų mokymai naujojoje ASK Akademijoje Varšuvoje

Birželio 3 d. Varšuvoje (Lenkija) oficialiai duris atvėrė ASK akademija „Schwarzkopf Professional“. Ta proga Vidurio Rytų Europos treneriams buvo suorganizuotas naujausios kolekcijos „Essential Looks“ pristatymas, trijų dienų mokymai, supažindinta su plaukų dažų ir priežiūros priemonių linijų naujienomis, pristatyta elektroninė prieiga prie naujausios techninės informacijos, el. seminarų, mokomųjų filmų.

Į šiuos dinamiškus apmokymus vyko net trys „Schwarzkopf Professional“ technologės, kurios grįžusios jau kibo į naujosios kirpimų ir dažymų kolekcijos pristatymo Baltijos šalių meistrams paruošiamuosius darbus.

Įspūdžiais paprašėme pasidalyti „Schwarzkopf Professional“ ambasadorių Lietuvoje ir Latvijoje.

Olga Terentjeva, Lietuva
Tai jau nebe pirma mano kelionė į mokymus ir, kaip visada, – įspūdžiai patys nuostabiausi. Stažuotės tikslas – mokymai, du kartus per metus rengiami „Schwarzkopf Professional“ treneriams iš visos Europos. Treneriai turi išskirtinę galimybę patys pirmi susipažinti su ateinančiomis sezono naujienomis ir nauja kirpimų bei dažymų kolekcija. Visuomet smagu ir labai įdomu susitikti su kolegomis iš visos Europos, dirbti kartu vienoje komandoje. Šį kartą kartu kūrėme įvairias „Essential Looks“ stilių interpretacijas. Jas bus galima pamatyti žurnale „Essential Looks 2016-2“. Tai pavyzdys, kaip galima įvaizdžius, matytus „EL“ pristatymo metu, perkelti į kasdienį saloninį darbą ir pritaikyti pagal mūsų klientų poreikius. Naujoje kolekcijoje ypatingas dėmesys bus skiriamas tendencijai „Unisex“, lyčių supanašėjimui. Nepaliekame užmarštyje blondinių ir keliame ant pjedestalo ledo karalienes. Taip pat akademijos viešnagės metu turėjome išskirtinę galimybę išbandyti naujienas (jos bus pristatytos artimiausiu metu) ir ypatingą įrankį, kuris leis pasireikšti kiekvieno meistro kūrybiškumui.

Irina Tutoraitienė, Lietuva

Įspūdžiai labai teigiami – organizuotumas nuostabus, mokymai vyko tobulai nuo pat pradžių iki pabaigos. Sužinojome naujų tendencijų kryptis, mokėmės ir tobulinome kirpimus, dažymus, dirbdami su naujais įrankiais išbandėme naujus dažymus. Su jais dirbti dar lengviau, jie leidžia daugiau improvizuoti ir neriboti savęs jokiais rėmais. Sužinojome apie planuojamas ir Lietuvoje pristatyti priemones, gilinomės į plaukų priežiūros priemonių, dažymo ypatumus. Akademijoje išbuvome tris dienas – smagu, kad organizatoriai pristatė ne tik naujausią kolekciją „Essential Looks“, bet ir suteikė galimybę ją interpretuoti, perteikti modeliams. Viskas puikiai pavyko – šauni komanda ir labai aiškios instrukcijos, tad dirbti buvo lengva ir smagu. Su kolegėmis Olga ir Tatjana radome ir laisvo laiko pasižvalgyti po senamiestį – norėjosi Varšuvoje pabūti ilgiau. Tik grįžusi į darbą troškau visiems papasakoti naujienas, parodyti viską mokiniams ir klientams.

Tatjana Poryadina, Latvija

Kelionė į Varšuvą buvo labai sėkminga. Kompanija „Schwarzkopf Professional“ sukvietė daugybę trenerių į naująją akademiją, kur buvo labai smagu ir įdomu dalintis žiniomis. Susirinko puiki tarptautinė komanda. Ji, nors buvo sudaryta iš įvairių tautybių asmenų, dirbo suprantamai ir lengvai. Tvyrojo visus vienijanti atmosfera, leidusi visiems dirbti viena kryptimi, bet nesuvienodinusi asmenybių.
Pats įdomiausias momentas buvo interpretacijų kūrimas naujos kolekcijos „Essential Looks“ pagrindu. Būtent toks požiūris į darbą leidžia ne tik ko nors išmokti, bet ir labiau suvokti, kaip gali perteikti savo patirtį artimos aplinkos žmonėms.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas