© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - Estetinės kosmetologijos studija „Dorama“

Estetinės kosmetologijos
studija „Dorama“,
M. K. Čiurlionio g. 55, Druskininkai
Rankų depiliacija – 10 eur

Salono aplinka +++

Aptarnavimas +++

Paslaugos ir kainos santykis +++

Vasaros sezono metu nusprendžiau aplankyti kurorto grožio įstaigas, pažiūrėti, kaip vyksta darbai. Ir nors Druskininkuose grožio salonų daugiau nei dvi dešimtys, išsirinkti, kur nueiti, nelengva. Pirmiausia vaikščiojant mieste akis užkliūva gal tik už kelių iškabų, o kur visi kiti? Pasidairęs pamatai, kad daugelis įsikūrę viešbučiuose, sanatorijose. Antra priežastis, apsunkinanti pasirinkimą, – informacijos internete stoka. Įmonių kataloguose dar galima rasti salonų kontaktus, bet daugiau nelabai, nes tik nedaugelis turi savo interneto svetainę, „Facebook“ profilį. O štai grožio ir estetinės kosmetologijos studijos „Dorama“ informacijos nepastebėti negali, nes ją puikiai pristato sukurtas logotipas ir interneto svetainė. Net viešbutyje, kuriame apsistojau, pridėta bukletų. Taigi čia ir skambinu norėdama 10 val. ryte užsiregistruoti atlikti rankų depiliacijos. Atsiliepia, kaip suprantu, pati kosmetologė, tačiau iš karto negali užregistruoti, nes turi pasitikslinti, ar galės tą dieną dirbti. Vis dėlto po kurio laiko perskambina ir patvirtina registraciją.
Per anksti apsidžiaugiau puikiu salono prisistatymu, nes atvykusi pagal nurodytą adresą nematau jokios iškabos ar nuorodos, kur tas salonas galėtų būti. Užeinu į viešbutuką klustelėti, pasirodo, tas salonas čia ir yra, tik ne salonas, o kabinetukas. Kartu su manimi įeina ir kosmetologė, todėl man tenka laukti, kol ji pasiruoš procedūrai. Tai klientams tikrai nelabai patinka, reikėtų pasistengti laiką susiplanuoti taip, kad jūs lauktumėte kliento, o ne jis jūsų. Įjungiami aparatai, paleidžiama muzika, tiesa, kiek banali. Nusistebiu, kad kosmetologė nepersirengia – dirba su tais drabužiais, kuriais atvyko. Paprašau depiliacijos cukrumi, bet meistrė sako, kad Druskininkuose tai nepopuliaru ir ji neteikia šios paslaugos. Paslaugų, kurios čia atliekamos, išvardyta daug, ant sienos iškabinti seminarų sertifikatai, tad matyti, kad kosmetologė domisi naujovėmis. Džiugu dėl tokių specialistų.

Kadangi procedūra nesudėtinga, nėra ką pridurti, tik gal nereikėtų klientui užkrauti atsakomybės, nes pasakymu „pažiūrėkit, ar viskas gerai“ tarsi nuo savęs nusiimama atsakomybė. Vis dėlto specialistas turi matyti, kada yra gerai. Kosmetologė pasirūpina, kad nesusitepčiau drabužių, ir sumokėjusi 10 eurų išeinu tęsti viešnagės kurorte. Pasidžiaugiu, kaip puikiai kosmetologė susikūrė sau darbo vietą. Juk ne visada svarbu grožio salono dydis ir krištoliniai šviestuvai. Tik gal keletas mažų smulkmenėlių ir mažame kabinetuke galima teikti aukščiausio lygio paslaugas.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 8 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas