© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio Akademija: jubiliejinė vasaros stovykla

Birželio 27–28 d. „Kernavės Bajorynėje“ vyko jubiliejinė penkerius metus iš eilės organizuojama Grožio Akademijos vasaros stovykla. Tokia ypatinga proga buvo pasirinkta ypač iškilminga, išskirtinė vieta – Panemunės pilis. Į ją buvo pakviesti ilgamečiai klientai, jiems pristatyta itin intensyvi, turininga programa.

Pirmiausia atvyko tarptautinis lektorius iš Olandijos dr. Gabrielius Bernatas Siquieris Dameto, jis pristatė „Hydrolift® Action“ koncepciją su dermatologijos estetikos sričiai siūlomais gaminiais „Viscoderm®“, „Profhilo®“ ir „Aliaxin®“.
„Hydrolift® Action“ – tai novatoriškas požiūris, nukreiptas kovai su fiziologiniu hialurono rūgšties mažėjimu odoje ir kartu į odos drėkinimo, elastingumo bei tonuso atkūrimą. Programa buvo sudaryta interaktyviai, tad auditorija buvo visapusiškai įtraukta dalyvauti kartu.

Vakare specialistus nustebino apdovanojimai, speciali žaisminga ir spalvota programa, malonus koncertas, leidęs atitrūkti nuo intensyvios dienos ir daugybės informacijos.

Kitą dieną pristatytos beadatinės mezoterapijos naujienos: „Guna“ – homeopatinių preparatai; „Revitacare“ – prancūziškas sertifikuoto leidimo produktų asortimentas; „MDceuticals“ – mezoterapiniai kokteiliai ir kitos priemonės, skirtos odai atnaujinti, „Dermaceutic“ – estetinės dermatologijos ekspertas su cheminių rūgščių ir veikliaisiais cosmeceuticals produktais.

Taip pat gyd. Hilda Ivanauskienė pristatė naująjį „Restylane“ („Galderma“) požiūrį ir produktų asortimentą, išlaikantį patikimumo, saugumo ir inovacijos aspektus bei užtikrinantį ilgalaikį pacientų pasitenkinimą veido odos atkūrimu ir veido formų sustiprinimu.

Grožio Akademijos teigimu, tai buvo išskirtinė jubiliejinė stovykla.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas