© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Darbas festivalių užkulisiuose – greitas ir nenuspėjamas

Festivalio „Visagino Country“ užkulisiuose kirpėjas Denis Klibisz sukiojasi jau 17 m. – ne tik kaip gidas ir vertėjas, bet ir, žinoma, kirpėjas. „Tai tikrai įdomus darbas – kantrio muzika turi savitą stilių, tad atlikėjams reikia pritaikyti šukuosenas, o laiko niekada nebūna per daug. Kaip ir ką atlikti, reikia spręsti čia ir dabar – juk šukuosena turi ne tik gerai atrodyti, bet ir tvirtai išsilaikyti. Šukuoti tenka ir dainininkus, ir šokėjus“, – sako jis.

„Denisas tikrai nemažai prisideda prie atlikėjų, su kuriais dirbu, įvaizdžio, taip pat ir mano išvaizda visada pasirūpina“, – sako Magdalena Lszczynska, Deniso draugė, kelių kantrio muzikos grupių vadybininkė iš Lenkijos. – Dirbant užkulisiuose labai svarbu geri meistro įgūdžiai, o jis – tikras menininkas“, – gerų žodžių negaili Magdalena.

Pats Denisas sako, kad darbo šio festivalio užkulisiuose laukia kasmet: „Mane žavi draugiška atmosfera, darbas ruošiant atlikėjus žengti į sceną ir žmonės iš viso pasaulio, susirinkę pasimėgauti muzika. Smagu padirbėti ne tik salone!“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 9 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas