© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Tribu-te show“ 2016

Spalio 16 d. Londone, kaip ir kiekvienais metais vyko abejingų nepaliekantis renginys „Tribu-te show“. Po „Salon International“ parodos šis šou tęsė vakarinę pasirodymų dalį ir grožio meistrus kvietė į Novello teatrą – o jų susirinko daugiau nei 700! „Tribu-te“ renginį jau eilę metų organizuoja to paties pavadinimo žurnalas, leidžiamas Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Po parodos nebūtina skubėti namo, tad meistrai gali pasirinkti, kuriame renginyje apsilankyti – „Tribu-te show“ ar „Alternative hair show“. Abu išties verti dėmesio...Šio renginio tikslas – sujungti klasikinio kirpimo paveldą su moderniu menu, o tai atskleisti patikėta garsiausiems plaukų stilistams iš viso pasaulio.

Šou metu scenoje įspūdingus darbus pristatė Tim Hartley (D.Britanija), Cos Sakkas (D.Britanija), Christophe Gaillet (Prancūzija), Jayne Wilde (Australija) ir pats Angelo Seminara (D.Britanija).

Kūrybiškumas yra kertinis kirpimo meno akmuo, kuris gali būti perduodamas vienų kitiems – šis renginys būtent tokį dalijimąsi ir skatino. O rezultatai kalba patys už save...

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 11 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas