© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Shopping Night Out“ neaplenkia ir grožio salonų

Apsipirkinėti naktį? Kodėl gi ne! Jau ketvirtus metus iš eilės vykstantis apsipirkimo ir stiliaus vakaras pritraukia vis daugiau stileivų, tad ir grožio meistrai – ne išimtis. Kaune įsikūręs grožio salonas „Junora Beauty Lab“ šįkart klientus ir draugus kvietė užsukti ir vėlyvą vakarą praleisti kuriant šventinius įvaizdžius... Vakaro įspūdžiais dalijasi salono bendrasavininkė Jurgita Trainaitė.

„Idėja dalyvauti „Shopping Night Out“ kilo po to, kai pavasarį teko apsilankyti šiame renginyje Vilniuje. Mus tiesiog užbūrė šventinė atmosfera, jūra žmonių, atidarytos iki pat vėlumos parduotuvių ir butikų durys, kaip geriausius draugus klientus pasitinkantys savininkai ir pardavėjai! Tai buvo šis tas nematyta, nauja, bent jau Kaune tokio renginio ir reginio mes neturėjome.

Kai tik pamačiau, kad pagaliau „Shopping Night Out“ rengėjai nutarė plėsti savo teritoriją bei organizuoti renginį ir Kaune, nedvejodami nusprendėme dalyvauti.

Kad tai nebūtų vien kosmetika ir įprastos mūsų klientams prekės, į savo erdvę pasikvietėme dizainerių „Rent Boutique“ drabužių ir aksesuarų nuomos internetu atstovus bei „Natali de Lyrik“ papuošalus.

Mūsų renginio idėją taip pat labai palaikė ir dosniai parėmė kosmetikos „Kérastase“ atstovai.

Natūraliai gimė vakaro tema – pasiruošimas stilingai šventei. Klientės galėjo matuotis „Rent Boutique“ sukneles, prie jų iš karto priderinti „Natali de Lyrik“ aksesuarus, pasitarti dėl tinkamos šukuosenos ar makiažo.

Žmonės džiaugėsi dovanėlėmis, specialiomis nuolaidomis, skoningomis vaišėmis ir neformaliu bendravimu.
Turbūt buvome pirmasis grožio salonas, dalyvaujantis tokiame renginyje. Tačiau idėja pasiteisino, buvo palankiai sutikta klientų ir verslo partnerių – jau laukiame kitų metų naktinio apsipirkinėjimo!“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 11 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas