© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Nauja grožio studija Žemaitijos sostinėje

Sunku turbūt būtų tiksliai nusakyti, kiek naujų grožio salonų Lietuvoje atidaroma kiekvienais metais. O „Salono dizaino 2016“ konkursas tai tik patvirtino – ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose miestuose galima išvysti vis daugiau jaukių salonų, kviečiančių užsukti. Vienas jų – Telšiuose. Apie grožio studiją „Simona“ pasakoja jos įkūrėja Simona Genytė, po dešimties metų, praleistų bankininkystės srityje, viską metusi ir nusprendusi siekti savo svajonės – darbo kuriant grožį!

„Norėjau sukurti tokią grožio studiją, iš kurios klientai nenorėtų išeiti, o darbuotojai jaustųsi lyg namie. Vedama šios idėjos ir ėmiausi darbo, o šių metų birželį sulaukėme ir pirmųjų klientų. Rinkdamasi vietą grožio studijai, išsikėliau tris pagrindinius kriterijus: vieta, tinkanti tokiai veiklai vykdyti, susisiekimas ir vietos žinomumas. Kadangi norimų patalpų kriterijai atitiko mūsų nuosavų patalpų kriterijus, todėl daug svarstyti ir neteko. Pasirinkome grožio studiją atidaryti nuosavose patalpose, kurios ir yra Telšių širdyje. 100 kv. m plote susiformavo kirpėjų darbo vietos, kosmetikės darbo vieta, du uždari kabinetai kosmetologinėms procedūroms ir manikiūrui bei pedikiūrui. Erdvės išdėstymas buvo paskirstytas pagal numatomų darbo vietų skaičių, atsižvelgiant į tai, kad kiekviena darbo vieta būtų patogi, klientas jaustųsi komfortiškai ir turėtų šiek tiek privatumo. Bendras patalpų plotas – 160 kv. m, o likusioje dalyje dar vyksta remontas. Čia bus trys uždari grožio procedūrų kabinetai.
Interjerą patikėjau interjero dizainerei Aušrai Žvirblei, tačiau kūrimo procese dalyvavau ir pati. Studijos stilius klasikinis, bet įpynėme ir modernių detalių. Toks stilius buvo pasirinktas siekiant elegancijos, jaukios prabangos jausmo, nes tai vis dėlto grožio salonas. Lengvi, prabangūs užuolaidų audiniai, veliūras, krištolas, veidrodžiai, naujausių kolekcijų tapetai „Osborne & Little“ – visi šie medžiagiškumai persipynę vienas su kitu. Dalis baldų ir aksesuarų projektuoti individualiai, pritaikant mūsų salono erdvei ir poreikiams, dalį įsigijome iš lietuvių ir anglų gamintojų.
Svarbiausia mūsų interjere yra geras įspūdis ir malonus salono kliento jausmas, ergonomiškos darbo vietos ir bendra harmonija, nes tik ji kuria grožį!“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 11 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas