© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Tarptautinis „Wella Professionals“ konkursas „TrendVision Awards 2016“

Pagerbiant ir išaukštinant profesionalaus grožio dvasią

Pagerbiant  išskirtinai talentingus kirpėjus iš viso pasaulio ir išaukštinant profesionalaus grožio dvasią, „Wella Professionals“ kasmet organizuoja tarptautinį konkursą „TrendVision Awards“, kuris šiais metais pasiekė naujas aukštumas Barselonoje - spalvų, architektūros ir dizaino mieste.

Renginys vyko 2016 metų lapkričio 6 dieną įspūdingame Fira Montjuic parodų komplekse, kur susirinko virš 1400 kirpėjų ir žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio stebėti 86 dalyvių iš 45 šalių pasirodymą. Konkurso dalyviai demonstravo savo profesionalumą bei atskleidė savo kūrybą, kovodami dėl tarptautinio čempiono vardo. Kiekvienas iš jų parengė kūrybišką šedevrą, kad atskleistų savo įgūdžius konkrečioje kategorijoje - „Spalvos vizijoje“ arba „Kūrybinėje vizijoje“. Abejose kategorijose nominuoti keturi apdovanojimai – platina, auksas, sidabras ir bronza, o taip pat „Žmonių simpatijos“ apdovanojimas finalininkui, gavusiam daugiausia balsų skaitmeniniais ir socialiniais kanalais. „Žmonių simpatijos“ nugalėtojas gavo net 45.000 balsų.

„Wella TrendVision“ - tai įspūdinga tikrajam kūrybiškumui pasireikšti leidžianti platforma, kurioje perspektyvūs stilistai ir grožio sektoriuje meistriškiausi plaukų dažymo specialistai gauna visapusišką pripažinimą.

„Wella“ taip pat apdovanojo už gyvenimo darbus grožio sektoriaus ikoną legendinį Robertą Lobetta, kuriam entuziastingai plojo visa auditorija. Kirpėjas, fotografas, maištautojas ir menininkas, jis yra vienas iš geriausių talentų, formuojantis tarptautinį šukuosenų pasaulį.

Šou programoje žiūrovai išvydo įspūdingus kolekcijų pristatymus. Alexis Ferrer pradėjo „TrendVision“ („Mados vizijos“) pristatymą, savo kūrybos darbais pagerbdamas Barseloną,  „Sassoon“ akademija pristatė savo ženklu tapusį geometrinių kirpimo formų paveldą. Žiūrovai žavėjosi meistriškais „Hob‘o“ akademijos gebėjimais žaisti formomis, o renginio pabaigoje buvo parodytas bet kokį įprastinį supratimą apie normas griaunantis šukuosenų šou.

Kategorijos „KŪRYBINĖ VIZIJA“ nugalėtojai:
• PLATINA: Manuel Sunda iš„La Bottega Dello Stile“ S.R.L.S., Italija
• AUKSAS: Laura Harju iš„Prof Tampere“, Suomija
• SIDABRAS: Hiroaki Matsuo iš„Screen“, Japonija
• BRONZA: Nadine Röver-Eilmes iš„Kaschke Die Friseure“, Vokietija
• ŽMONIŲ SIMPATIJA: Reina Quinones Vilai iš„Estrellisima Salon“,         Puerto Rikas

 

Kategorijos „SPALVOS VIZIJA“ nugalėtojai:
• PLATINA - Darren Lacken iš„Crow Street Collective“, Airija
• AUKSAS - Jenni Kujansuu iš„SÄVY“, Suomija
• SIDABRAS - Mana Dave iš„Blaze“, Naujoji Zelandija
• BRONZA - Hayley Austin iš „Toni & Guy“,
  Jungtinė Karalystė
• ŽMONIŲ SIMPATIJA - BogdanGherasim iš „Iulia Salon“,
  Rumunija

 

Žana Muravieva „Žanos kirpykla“, Klaipėda
Po konkurso – tik geriausi įspūdžiai. Viskas sekėsi labai gerai, bet, žinoma, tikėjausi laimėti „Spalvos vizijos“ rungtyje, kurioje ir varžiausi. Nesižvalgiau į konkurentus, negalvojau, kas stipresnis už mane – buvau tikra, kad mano darbas paruoštas ir išbaigtas, viskas atrodo taip, kaip aš noriu. Tad reikėjo laukti rezultatų. Buvo labai daug stiprių darbų. Šis konkursas – ir pamoka, ir daugybė pavyzdžių, įkvėpimo. Visada dirbu ramiai, man tai jau trečiasis „Trendvision“ konkursas, tad buvau rami, nors dalyvavo 86 dalyviai – net 30 daugiau nei praėjusiais metais. Konkursas buvo labai didelis, prestižinis – man jis labai patiko. Kai išėjau ant scenos su vėliava, vėliau su savo modeliu... Nepamirštamos emocijos. Visos viešnagės metu mus viskuo aprūpino, tyrinėjome, apžiūrėjome Barseloną. Visi dalyviai jau buvome laimėtojai – iš geriausių teko išrinkti geriausią! Pati konkurse „Trendvision“ daugiau jau nedalyvausiu, bet būsiu kaip trenerė savo sūnui ir būtinai skatinsiu jį ten dalyvauti...

Anastasia Krupovich, „Kirpimo meistrai“, Vilnius
Praėjusiais metais „Wella“ konkurso „Trendvision“ rungties „Kūrybinė vizija“ finale laimėjau aukščiausią – platinos – apdovanojimą, tad šiemet į konkursą važiavau kaip kviestinė viešnia. Mane lydėjo ir Martynas Stamkauskas, „Kirpimo meistrų“ kūrybos vadovas. Finalas vyko sekmadienį, o į Barseloną nuvykome kiek anksčiau, tad turėjome dvi laisvas dienas, kupinas įspūdžių – tai buvo UAB „Sirowa“ dovana. Kita dovana buvo nuo „Wella Professionals“: kadangi mano praėjusių metų šukuosena nugalėtoja buvo sukurta organinės architektūros tema, mane pakvietė į ekskursiją su gidu po „Sagrada Familia“, „Casa Milà“ – tikrai daug įspūdžių! O pati didžiausia staigmena – skrydis su sraigtasparniu virš „Sagrada Familia“ – nepamirštama patirtis. Visos viešnagės metu mus lydėjo „Wella“ darbuotoja, buvome apgyvendinti puikiame viešbutyje, tad puikiai pailsėjome ir dėl nieko nereikėjo sukti galvos. Įdomu buvo stebėti į konkursą susirenkančius dalyvius, jų darbus, spėliojome, kas laimės. Jau ir pati vėl planuoju dalyvauti, pasisėmiau naujų minčių, idėjų ir motyvacijos. Jaučiu kūrybinį alkį dar labiau!

 

Raimonda Vaitenkovaitė, UAB „SIROWA VILNIUS“, MARKETINGO IR MOKYMŲ VADOVĖ
„Wella TrendVision“ – tikrai įkvepiantis metų įvykis, plaukų stilių ir grožio industrijos, mados tendencijų nevaržomos įvairovės šventė, kurią dovanoja kompanija „Wella“ grožio meistrams iš viso pasaulio. Labai džiaugiuosi, kad šių metų konkursas pasiekė net septynis milijonus žmonių. Prisijungus naujoms rinkoms, konkurso dalyvių skaičius kas met auga.  Finalininkai buvo išrinkti iš 8000 pareiškėjų, jie laimėjo savo nacionalinius konkursus „National TrendVision Awards“, norėdami užsitikrinti geidžiamą vietą Barselonoje. 

Labiausiai jaudinantis momentas, mūsų šalies konkurso atstovų  pasirodymas didžiulėje scenoje. Minutės, skambant tūkstantinės auditorijos aplodismentams ir žengiant keliasdešimt metrų ilgio podiumu kartu su savo modeliu – yra būtent tos emocijos, dėl kurių verta šiame konkurse dalyvauti, ruoštis ir išgyventi kiekvienam grožio srities atstovui. Labai didžiuojuosi mūsų šalies komandomis ir kas kart džiaugiuosi jų sėkme bei pasiekimais. „Wella“ jau 135 metus pirmauja šukuosenų kūrimo srityje, diegia naujoves ir stebina kūrybingumu. Todėl, manau, "TrendVision" yra ypatinga diena kiekvienam šukuosenų meistrui!

„Wella“ organizatoriai paskelbė apie 2017-ųjų „TrendVision Awards“ konkursą, kuris vyks kirpėjų mados sostinėje Londone, taigi kviečiu aktyviai dalyvauti ir siųsti paraiškas konkursui.

„TrendVision“ šou programoje žiūrovams atskleistos ir sekančių metų „Wella Professionals“ tendencijos
2017 metų Pavasario/Vasaros tendencijų autorius - „Wella” tarptautinės komandos kūrybos meistras iš Rusijos Dmitrijus Vinokurovas, - „Šiuo metu pasaulyje juntama stipri tendencija išryškinti drąsų ir raiškų individualumą. Regis, šis teiginys kilo iš vidinio poreikio atverti žmogaus vidinį pasaulį.  Ši kolekcija skatina sąmoningai ir drąsiai peržengti standartinio grožio suvokimo ribas išryškinant jo matmenis ir kuriant prie veido bruožų priderintomis, išraiškingomis plaukų formomis optinę iliuziją, kuri pasiekiama šviesinant plaukų sruogas šviesiais tonais, sudarančiais atsvarą tamsiems ir šį kontrastą sustiprinant gilumos efektą suteikiančiomis dar tamsesnės spalvos sruogomis.“

 

Sekančių metų Rudens/Žiemos tendencijas renginyje pristatė – „Wella“ tarptautinės komandos kūrybos meistrė iš Nyderlandų Hester Wernert-Rijn, - „Rengdamasi šiam mados tendencijų pristatymui, įkvėpimo sėmiausi iš senovinių viduramžių amatininkų naudotų technikų, pavyzdžiui, gražaus dirbinių išsiuvinėjimo, puošybos kaspinais, ir stengiausi iš naujo jas suvokti šiuolaikiškai. Galimybė iš naujo atrasti ir išaukštinti jau pamirštus amatininkų gebėjimus – puikus būdas didinti ir ugdyti savo pačios kūrybiškumą.“

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas