© 2019
LT LV
RUBRIKOS
RUSK® mokymai Prancūzijoje

JAV plaukų kosmetikos gamintojai RUSK® spalio pabaigoje surengė mokymus savo Europos padalinio akademijoje Prancūzijoje, šalia Nicos. Juos vedė Donas Wyattas – RUSK® JAV kūrybinės komandos narys ir Kanados padalinio mokymų direktorius. Į tarptautinį seminarą semtis patirties bei idėjų vyko ir kirpėjų komanda iš Lietuvos. Tai RUSK® trenerės Lietuvoje – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos kirpimo specialybės dėstytoja, šukuosenų dizainerė Jurgita Šilevienė ir plaukų stilistė, salono „Ana Bella“ savininkė Ana Kilienė,  penkios kirpimo meistrės bei Kauno regiono pardavimų vadybininkė.  Jos turėjo progą ne tik susipažinti su naująja kolekcija „Canadian Collection: Fade to Grey“, pagilinti koloristikos žinias ir patobulinti praktinius plaukų kirpimo bei dažymo įgūdžius, bet ir mokytis daugiakultūrinėje aplinkoje, keistis nuomonėmis ir patirtimi su kolegomis iš kitų šalių.

Plaukų stilistės iš Lietuvos tris dienas klausėsi lektoriaus, turinčio net 33 metų patirtį, ir mokėsi iš jo. Specialistės taip pat galėjo konsultuotis su kolegomis, keliese daryti šukuosenas, išbandyti kirpimus ir dažymus praktiškai. Seminaro metu buvo dirbama su daugybe skirtingų modelių, tai leido pažinti realius Prancūzijos gyventojų poreikius ir vyraujančias tendencijas. Dar vienas itin naudingas dalykas – Dono Wyatto darbo stebėjimas ir galimybė patiems išbandyti plaukų dažymo „Deepshine Color“ ir „Deepshine Direct Color“ dažais technikas, improvizuoti su spalvomis ir jų deriniais.

„Canadian Collection: Fade to Grey“ – tai nauja įvaizdžių kolekcija, naujoviškas jau žinomų RUSK® metodų naudojimas kuriant modernias, tekstūruotos formas. Kiekvienas įvaizdis taip pat leidžia daugialypius spalvinius efektus, kurie suteikia stilistui saviraiškos laisvę ir priemones.

Donas Wyattas pasakojo, kad kolekcija „Fade to Grey“ yra jo idėja, įgyvendinta visos kanadiečių kūrybinės komandos. Kolekcijos vizija – keturi labai skirtingi įvaizdžiai, jungiami bendros temos – spalvos („kitokie“ šalti atspalviai, ypatingą dėmesį skiriant pilkai) ir nuotaikos. Penki komandos nariai sukūrė skirtingus ir kartu vienas kitą papildančius įvaizdžius, kuriuos įkvėpė tiek keliaujant po pasaulį pamatyti jaunimo eksperimentai su išvaizda, tiek ir įvairūs RUSK® renginių, mokymų dalyvių klausimai. Kartais pateikta problema virsta įdomiu galvosūkiu, o jo sprendimo būdai atveria duris kūrybai. Pasak Dono Wyatto, ir pati mokymų idėja, kai sukviečiami kelių šalių meistrai, atkartota jų kūrybinės komandos darbo atmosferą. Juk visi dalyviai dirba kaip viena komanda. „Paliekame savo ego už durų ir padedame vieni kitiems išgauti geriausią rezultatą. Kai bendradarbiaujame, viskas virsta kažkuo didesniu, ko nė vienas iš mūsų nesitikėjome“, – kalbėjo RUSK® atstovas Donas Wyattas.

 

Plaukų stilistė Giedrė Daukšaitė (salonas „Birutės Pajedienės estetikos studija“, Vilnius): „Ši kelionė buvo vertinga keletu aspektų. Intensyvūs mokymai vyko tarptautinėje aplinkoje, saulėtoje Prancūzijoje, kai Lietuvoje jau buvo įsigalėjusi dargana. Geranoriški kolegos iš kitų šalių, suvokimas, kad kirpėjai, nepaisant kalbos barjero, suprantame vienas kitą. Buvo įdomu pažinti prancūzus kaip klientus – turėjome galimybę dirbti su daug įvairaus amžiaus modelių, padrąsinti juos keistis, matyti patenkintus veidus ir plėsti jų geografijos žinias, paskatinti susirasti internete informacijos, kur yra Lietuva ir kokia ji. Susidraugavome su kolegėmis iš kitų šalies miestų, visos labai geranoriškos. Buvome puiki, linksma komanda iš Lietuvos. Šaunus kelionės akcentas – mūsų pačių savarankiškai susiorganizuota ekskursija į Monaką ir įsimintinas paskutinis vakaras.“

„RUSK® siūlo viską, ko reikia kirpėjams salonuose. Ir tai sukurta kirpėjų. Didžiuojamės, kad dirbdami su RUSK® salonai turi viską, ko jiems reikia verslui: kokybiškus plaukų dažus, nuostabias plaukų priežiūros priemones ir geriausius technikus.“

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2016 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas