© 2018
LT LV
RUBRIKOS
„Firm“ specialiai vyrams skirta kirpykla

„Barbershop“ stiliaus klasikinių vyrų kirpyklų, kur dėmesio skiriama ne tik plaukams, bet ir barzdai ar ūsams, skaičius Vilniuje auga kiekvienais metais. Tad rinktis vyrai tikrai turi iš ko. Juk kiekvienas salonas savitas ir kitoks.

Atgimstančiame Vilniaus stoties rajone, Visų šventųjų gatvėje, vyrų įvaizdžiu rūpinasi salonas „Firm“ (liet. „tvirtas, pastovus“). Salonui vadovauja net keturi bendrasavininkiai: Ričardas Kačanauskas, Vadimas Danilovičius, Aleksėjus Sadovojus ir Jevgenijus Sprinz. Tai tarptautiniam dešimties salonų tinklui priklausanti kirpykla, tad visose jose dominuoja toks pat stilius, kurį sukūrė dizainerė iš Baltarusijos Julija Tičino. Pirmasis toks salonas duris atvėrė Kijeve (Ukraina), vėliau – Baltarusijoje, Rusijoje, Armėnijoje, o dabar atkeliavo ir į Lietuvą.
110 kv. m plote įsikūrusioje kirpykloje vienu metu gali būti aptarnaujami trys klientai, o vieta senamiestyje pasirinkta dėl didelio praeinančių žmonių srauto ir išskirtinių patalpų – senos sienų plytos, dideli langai, arkos. Salono viduje dominuoja medis – ilgalaikė ir natūrali medžiaga, deranti prie bendro stiliaus.

Koks yra jūsų klientas?
Klientų mes neturime, pas mus užsuka tik svečiai, kuriuos malonu matyti savo kirpykloje. Mums patinka bendrijos idėja. Pavyzdžiui, futbolo aistruoliai, – tai visiškai skirtingi žmonės, tačiau kai jie susirenka stadione, vykstant žaidimui, jie tampa vieningi. Tokią pat atmosferą mes norime sukurti kirpykloje „Firm“.

„Firm“ – tai filosofija, artima kiekvienam vyrui. Griežtumas, lakoniškumas, savitvarda. Kalbėti tik iš esmės, dirbti sąžiningai, neteisti, daryti teisingai, būti nuoširdžiam – būti savimi.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas