© 2018
LT LV
RUBRIKOS
„Mooza“ industrinio stiliaus grožio namai Kaune

Pačiame Kauno centre įsikūrusių 83 kv. m grožio namų „Mooza“, vadovaujamų direktorės Ievos Grabinskienės, interjeras – industrinio stiliaus. Toks stilius darosi populiaresnis visame pasaulyje ir čia jis pasirinktas neatsitiktinai – jis neįpareigojantis, tad kiekvienas meistras gali jaustis laisvai ir kurti grožį nevaržomas.

Nors salone vyrauja tipinės industrinio stiliaus medžiagos: metalas, betonas, natūralus medis, tačiau čia gausu ir šiltų atspalvių šviestuvų, senovinių plytų bei lengvumo suteikiančių užuolaidų. Interjero dizainerė Rasa Kamarauskaitė-Dapšienė puikiai sugebėjo suderinti visus salono įkūrėjų norus ir juos nesunkiai realizuoti. Tiesa, dauguma salono interjero sprendinių – nuo lubų nuleistos metalo konstrukcijos veidrodžiams ar rankų darbo piešinys ant sienos – buvo sunkiai įgyvendinami. Reikėjo specialistų techninių skaičiavimų, buvo ieškoma specialistų, kurie šias idėjas sugebėtų įgyvendinti, nes tokių Lietuvoje nėra daug. Dauguma salone esančių baldų ir interjero detalių buvo gaminami pagal specialius užsakymus.

Salono direktorė džiaugiasi, kad grožio namuose „Mooza“ kiekvienas – tiek darbuotojas, tiek klientai – jaučiasi kaip namuose. Tokį jausmą sukuria ne tik jaukus salono interjeras, bet ir jauna, veržli salono komanda, kuri į klientą žiūri kaip į meno kūrinį.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 4 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas