© 2018
LT LV
RUBRIKOS
CND manikiūro tendencijos ir mokymai

Šiltasis sezonas grąžina visas gražiausias ir ryškiausias spalvas ne tik į gamtą, bet ir leidžia jomis papuošti savo nagus – manikiūro meistrai žinias pagilinti ir sužinoti nagų dailės vasaros tendencijų rinkosi į CND profesionalams skirtų nagų priežiūros priemonių seminarus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Seminarus vedė CND tarptautinė trenerė Nataliya Al-Ta’ai ir po seminaro Vilniuje su mumis pasidalijo įspūdžiais.

„Kaip mokymų ambasadorė, nuolat keliauju po visą pasaulį, tad smagu buvo pirmąkart apsilankyti Lietuvoje ir sutikti tokius talentingus manikiūro specialistus! Susirinkusiems meistrams pristačiau naujas nagų lako sistemas bei naujausias tendencijas. Šio seminaro tikslas buvo ne tik naujienų pristatymas, bet ir žvilgsnis į tai, kaip meistrams sekasi taikyti darbo techniką, ir įsitikinti, kad jie sugeba teikti aukščiausio lygio paslaugas klientams, – tai jiems tapo lyg egzaminu.
Be to, pristačiau ir naują kolekciją, pavadintą „Rhythm & Heat“. Šios kolekcijos hitas – koralų spalvos nagų lakas „Mambo Beat“. Didžiausia nagų tendencija šią vasarą – tai manikiūras „Cuban“: pusmėnulio formos, spalvotas prancūziškas manikiūras, medžių lapų ir gėlių motyvai.
Susirinkę meistrai pademonstravo aukštą lygį ir neturėjo daug klausimų. Man dėl to džiugu, nes suprantu, kad jie tikri savo srities profesionalai. Laukite naujienų salonuose!“

 

„CND Rhythm & Heat“ 2017 m. vasaros kolekcija 
Įkvėptoje egzotinių spalvų ir kelionių pojūčių kolekcijoje pristatomos šešios naujos spalvos – nuo prabangios žalios iki gaivių rausvų / koralinių atspalvių, kurie neabejotinai suteiks vasaros pojūtį! Naujosios kolekcijos nagų lakų spalvos idealiai tiks planuojant laiką leisti paplūdimyje ar tiesiog mėgaujantis ilgomis karštomis dienomis. Pasiruoškite vasarai ir žavėkite aplinkinius savo
spindinčiu ir ryškiu manikiūru!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 6 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas