© 2018
LT LV
RUBRIKOS
Nauja „z-one concept“ kolekcija maištingai moteriai

Birželio 19 d. Klaipėdoje įvyko „z-one concept“ kolekcijos „Unrestricted“ pristatymas. Seminare dalyvavo per 60 pajūrio krašto meistrų, o keletas kirpėjų atvyko ir iš tolesnių vidurio Lietuvos miestų. Seminarą vedė „z-one concept“ stilistė Aušra Sederevičienė, jai talkino kolegė Ieva Bajorinienė.

Kolekcija „Unrestricted“ skirta maištaujančiai moteriai. Joje „kietas“ įvaizdis susipina su „mielos mergaitės“ įvaizdžiu ir sukuria unikalų jaunatvišką stilių. Jį atrado naujos kartos drabužių dizaineriai, perteikiantys gatvės mados ir muzikos vaizdą. Įkvėpimo mados meistrai semiasi iš 8-ojo deš. laikotarpio, kai vyravo „pop“, „rock“, „grunge“, „pixie“ ir „bob“ stiliai. Galutinis rezultatas yra neįprastas, nes jis kuriamas be jokių taisyklių.

Kolekcijos „Unrestricted“ pagrindą sudaro plaukų spalva. Ją harmoningai lydi pritaikytos kirpimo linijos ir šukuosenos formos. Dominuoja spalvų ir kirpimo stiliaus mišinys, sujungiantis praeitį su dabartimi ir leidžiantis kurti šukuoseną be apribojimų. Plaukų kirpimai paremti geometrijos principais, vyrauja ryškios „saldaininės“ spalvos, trijų dimensijų efektai, pašviesinimai ir šešėliai, paryškinti plaukų galai ir šaknys.

Kolekcijos pristatymo metu meistrams buvo pademonstruoti keturi vasaros mados tendencijas atitinkantys plaukų kirpimai ir žaismingomis spalvomis išgryninti dažymai. Tikimės, kad ši kolekcija padėjo Lietuvos meistrams praturtinti savo kūrybinių idėjų krepšelį.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 7 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas