© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Egoisto Barber Shop“ pirmasis „barber shop“ Panevėžyje

Niekam ne paslaptis, kad su kiekvienais metais dėmesys vyrams grožio sferoje auga – tai ne tik auganti grožio priemonių pasiūla, bet ir pačių vyrų reiklumas ir didėjantis specializuotų grožio salonų skaičius. Tiesa, daugelyje užsienio valstybių įprastomis tapusios populiariosios „Barber shop“ – tik vyrams skirtos kirpyklos – veikia tikrai ne visuose didesniuose Lietuvos miestuose. Vis dėlto patys barzdaskučiai nesnaudžia ir imasi iniciatyvos atidarydami būtent tokius salonus. Puikus to pavyzdys ir pirmasis, dar visai šviežias „Egoisto Barber Shop“ Panevėžyje.

Apie jį pasakoja salono vadovai, barzdaskučiai
Audrius Pocius ir Arnas Tadaravičius:


„67 kv. m saloną įrengti mums užtruko pusmetį – tiek praėjo nuo to laiko, kai pastebėję būtent tokios vietos poreikį Panevėžio mieste ėmėmės darbų. Norėjome salono interjerą padaryti kuo vyriškesnį, tad jame vyrauja solidžios spalvos, medis, oda. Tiesa, salono interjerą kūrėme patys, o kai kuriuos interjero sprendimus priimti mums padėjo draugė dizainerė. Jos patarimu pasinaudojome ir kiek labiau atskirai nuo pagrindinės kirpimo zonos įrengdami vadinamąją galeriją – tai erdvė, kurios sienas puošia paveikslai, ten stovi antikvarinė angliško stiliaus komoda, klientus vaišiname gėrimais. Pagrindinėje salono salėje esančios barzdaskučių kėdės atsigabentos iš Anglijos, o sieniniai baldai suprojektuoti mūsų pačių. Salone siekėme išlaikyti klasikinį „barber shop“ stilių, tad čia vietą rado ir Česterfildo stiliaus sofa, rašomasis stalas darbo reikalams ir kitos interjero detalės.

Egoisto pavadinimą (iš esperanto kalbos „egoistas“) salonui suteikėme tikėdamiesi, kad čia užsukę vyrai negailės laiko sau ir taps egoistiški –
gerąja šio žodžio prasme.“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 7 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas