© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - Grožio salonas Red

*Salono aplinka ++++


*Aptarnavimas ++


*Paslaugos ir
kainos santykis ++


Grožio salonas „Red“
Respublikos g. 31-2, Rokiškis


Nors dauguma rokiškiečių vis kartoja, kad mieste beveik nebeliko gyventojų, visi bėga – kas į didmiestį, kas emigruoja, bet šeštadienį užsiregistruoti į kirpyklą – iššūkis nemenkas. Niekas neturi vietos. Tik grožio salone „Red“ atsiranda galimybė. Ir tik vėliau suprantu, kodėl...
Atvykstu keliomis minutėmis anksčiau, salone nieko nematyti, ant stalelio – telefonas, daiktai, sveikinuosi garsiau, kad išgirstų. Pasitinka mane jaunatviška moteriškė – šortukai, marškinėliai – žodžiu, nedarbinė apranga, bet juk vasara    . Paklausia, ar būtent aš užsiregistravusi 11.30 val., pasitikslina, ar tikrai tik galvos trinkimas su sušukavimu, ir kviečia į kitą kambarį. Ten įrengta plautuvė. Palieku rankinę pirmame kambaryje, kažkaip dar pagalvoju, kad nelabai saugu, bet gal čia visi labai sąžiningi, nors tikiu iki pirmo karto... Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kliento daiktai būtų saugūs. Kiek žinau atvejų, kad net viršutinius drabužius nuo kabyklos nugvelbia    . Taip pat neprošal
būtų klientą pasisodinti į kėdę ir apsitarti, susipažinti su plaukų struktūra, forma.
Plaukus trinkti meistrei nelabai patogu – niekaip nesusireguliuoja vandens temperatūros. O man nepatogu, nes plovyklės kėdė labai nepatogi. Siūlau pačioms meistrėms išbandyti, kokias kankynes turi ištverti klientai, ir kažką daryti, nes nepatogumai apkartina teikiamos paslaugos malonumus ir kelia neigiamas emocijas, o jų kirpykloje tikrai turėtų būti mažiausiai. Jau kirpėjos krėsle esu apgaubiama peniuaru. Čia atskira kalba. Visų pirma, jis klaikaus margumo, kuris bet kokio grožio klientę išdarko, spalva išmuša visus atspalvius, o, antra, jis pasiūtas iš tokio pluošto, po kuriuo kaista visas kūnas. Vėl – pabandykite pačios pasėdėti valandą juo apsigaubusios ir tada nuspręskite, ar jis tinkamas klientui.
Stebiu kirpėjos darbą – neužtikrintais judesiais dėliojamos sruogos. Išsišnekėjusi išgirstu, kad ji užauginusi sūnų nutarė keisti profesiją lankydama septynių mėnesių Darbo biržos kursus. Pagirtinas siekis savo svajonių, darbo vietos sau susikūrimas, tik man kyla klausimas – kodėl pradedančioji kirpėja iš karto atidaro savo saloną, o ne eina dirbti į kolektyvą, kur dar kiek praktikos ir žinių įgautų. Juk net ir stebint kolegų darbus galima daug išmokti, o ką jau kalbėti apie patarimus, kai kyla klausimų. Meistrė man paaiškina, kad mieste dauguma taip dirba, o ir kolektyvo jai nelabai reikia – tiek to, tai jos pasirinkimas. Tik kaip klientė nelabai esu patenkinta, kad atėjusi į saloną sulaukiu praktikantės lygio aptarnavimo, kad ir už 5 eurus.
Vis dėlto galiu tik pagirti, kad kirpykla gražiai įrengta, o kirpėja pasirengusi įgyti klientų pasitikėjimą ir suteikti savo gyvenimui naujų iššūkių.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 8 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas