© 2018
LT LV
RUBRIKOS
„Alessandro international“ – profesionalumas neturi būti nuobodus!

Liepos 14d. Vilniaus senamiestyje manikiūro meistrės rinkosi į profesionalams skirtų nagų ir rankų priežiūros priemonių gamintojo „Alessandro international“ organizuotą seminarą. Seminarą organizavo šių priemonių oficialus atstovas Lietuvoje UAB „Sofikos“. Susipažinti su aktualiomis naujienomis ir pagilinti žinias manikiūro ir pedikiūro specialistės turėjo progą ne tik Vilniuje, bet ir kiek anksčiau įvykusiuose seminaruose Kaune ir Klaipėdoje. Seminarą vedė rinkodaros vadybininkė rytų šalyse Aliona Gerold, kuri dalyves supažindino su produktais kiekvienai klientų grupei ir skirtingoms salone atliekamoms procedūros, ir žinoma galėjo atsakyti į specialistėms rūpimus klausimus – juk geriausia viską išgirsti iš pirmų lūpų.

Profesionalumas neturi būti nuobodus – būtent todėl seminaro organizatoriai pasirūpino ne tik šventiniu tortu bei dovanomis seminaro dalyvėms, bet ir surengė neeilinę fotosesiją pačiame Vilniaus senamiestyje – joje dalyvavo prabangaus produkto „Dream Cream“ veidas Žilvinas Grigaitis ir body art modelis, pasipuošęs „Striplac“ simbolika.

Seminare netrūko tiek žinių, tiek puikių emocijų, tad su nekantrumu laukiami ateinantys seminarai ir žinoma naujienos manikiūro/ pedikiūro srityje.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 8 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas