© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„No drama“– grožis yra natūralumas

„No drama“ – skelbia iškaba ant ką tik duris atvėrusio grožio salono fasado Mažeikiuose. „Visi laikui bėgant norime mažiau dramų. Jei dramų yra namie, salone apie jas bus tiesiog pamiršta. O ir lengviau ilsėtis kliento kėdėje, kai žinai, kad tave supa specialistai, išmanantys savo amatą. Tuomet ir dramų galutinis rezultatas nepateiks“, – taip savo saloną pristato savininkė Saulenė Jurkūnienė, šiame salone dirbanti ir kirpėja. Nieko keista, kad ji ryžosi atidaryti savo pačios grožio saloną – giminėje apsuptai dar keturių kirpėjų ir nuo mažens mamai padėjusiai darbuotis kirpykloje moteriai tai buvo tik laiko klausimas.

Kirpėjos mokslus Londone krimtusiai Saulenei grįžus atgal į gimtinę norėjosi dirbti labiau dėl kokybės nei kiekybės, darbe akcentuoti galvos masažo svarbą – darbas Klaipėdoje, Vilniuje, o pagaliau šeimyninio gyvenimo atvesta į Mažeikius Saulenė išpildė jau senokai brandintą salono viziją.

„Viską įrengti truko mažiau nei metus. Kadangi esu maksimalistė, studijos neatidarėme tol, kol nebuvo baigtos visos smulkmenos. Tiesa, interjerui sukurti jokių dizainerių nesamdėme. Kai sakau mes, turiu omenyje save ir savo vyrą, kuris, mano nuomone, turi gerą skonį net detalėms. Kai sakydavau tai neįmanoma, jis imdavo ir padarydavo. Taip du maksimalistai įrengė 50 kv. m grožio studiją – iš vienos didelės patalpos suformavome atskiras darbo zonas, vietas sau rado specialiai užsakyti ir pagaminti baldai. Salone vyrauja pilki atspalviai, stiklas, medis, nes norėjosi išgryninti paprastą, natūralų grožį. Kad aplinka klientą ramintų ir iš vidaus. Virš registratūros stalo kabantys šviestuvai taip pat traukia akį, nes jų viduje esantys augalėliai išties atrodo neįprastai. Nors ir dirbtiniai, nes „gyvus“ išlaikyti tikrus tokioje talpoje itin sudėtinga.
Mūsų prioritetas, kuriant interjerą, buvo estetika, o pastangas geriausiai įvertins patys klientai!“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas