© 2018
LT LV
RUBRIKOS
LIETUVIAI – TARPTAUTINIUOSE FINALUOSE

„Stylist of the year – online photo competition“ – šį prestižinį fotografijų konkursą jau ne pirmą kartą organizuoja
Pasaulinė Kirpėjų Asociacija OMC (Organization Mondial Coiffure). Šiame konkurse gali dalyvauti visos šalys, priklausančios
šiai asociacijai, o tarp jų ir Lietuva. Šiemet kirpėjai rungėsi keturiose nominacijose: „Ladies trend“, „Mens trend“, „Ladies salon cut“, „Gents salon cut“. Kiekvienoje grupėje į finalą pateko tik po tris meistrus. Komisija ir kiekvienos nominacijos nugalėtojas bus paskelbti „2017 OMC HAIRWORLD Global Award night“ metu, Paryžiuje Rugsėjo 16 d., kur tikimės laimė nusišypsos ir finalininkui iš Lietuvos Marijui Mazuraičiui – juk nedažnai mūsų šalies atstovus tenka matyti tokio aukšto lygio konkursų finaluose. Į finalą „Mens trend“ kategorijoje patekęs meistras pasakoja, kad tokiame konkurse dalyvauja jau ne pirmą kartą, nes jam visada įdomu suvokti savo, kaip meistro, vietą pasauliniame kontekste, ar teisingai ir kryptingai tobulėja savo profesijoje. „Nors ir esu iš palyginti nedidelio miesto, norisi visur dalyvauti ir būti pasaulio dalimi, tad tokie vertinimai visada pradžiugina“ – džiaugiasi Marijus.

 

M. Mazuraitis pateko ir į dar vieno itin svarbaus konkurso - Alternative Hair International Visionary Award finalą. Šiame konkurse rungėsi 50 šalių iš viso pasaulio „Cut & Colour“, „Avant- Garde“ ir „Mens“ kategorijose. Finalo nugalėtojai bus paskelbti jubiliejinio 35-ojo Alternative Hair Show „UTOPIA“ metu, spalio 15 d. Royal Albert Hall, Londone (D. Britanija).

 

Dar viena gera žinia: „AIPP Awards 2017-2018“ (AIPP – tarptautinė profesionalios spaudos asociacija) apdovanojimai prilyginami grožio pasaulio oskarų apdovanojimams – dėl vietos finale „Best commercial“, „Best avant-garde“, „Best photo“, „Best men“ ir „Best video“ nominacijose rungėsi meistrai net iš 42 pasaulio valstybių pristatydami neįtikėtiną kiekį kolekcijų – 654, kurios konkursui siunčiamos paštu.
Itin džiugu, kad tarp 100 stipriausių finalininkų yra net du Lietuvos atstovai – Svetlana Chlebopasnikova „Avant-garde“ kategorijoje, ir Andrius Valaitis „Best video“ kategorijoje. Nugalėtojai, kuriuos rinks AIPP acociacijai priklausantys profesionalams skirtų žurnalų atstovai (tarp kurių – ir „Hair profesionalams“) bus paskelbti rugsėjo pabaigoje. Nekantriai laukiame rezultatų!

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 9 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas