© 2019
LT LV
RUBRIKOS
KIRPIMO STUDIJA „CUT CUT“ – NE TIK VAIKAMS, BET IR JŲ TĖVELIAMS

Grožio salonų, studijų, vyrų ir moterų kirpyklų gausu įvairiausių – lieka tik kiekvienam atrasti, kas jam aktualu. Tiesa, vaikų kirpyklėlių tenka išvysti rečiau, o juk mažieji irgi ne mažiau nori atrodyti stilingai ir jiems būtinos tokios paslaugos. Įžvelgusi rinkos poreikį naują kirpimo studiją Kaune atidarė kirpimo meistrė Egidija Šatikienė.


Egidija, studija skirta ne tik vaikams, bet ir vyrams – kaip nusprendėte pasirinkti būtent šį klientų segmentą?


Kai prieš 12 metų pirmą kartą į rankas paėmiau žirkles, supratau, kad mano pašaukimas – dirbti su vaikais. Tačiau savo atžalas atvedantys tėčiai ėmė vis dažniau pageidauti, kad ir juos apkirpčiau – juk patogu, kai kirpykloje viską galime suspėti vieno apsilankymo metu. Taip ir gimė mintis atidaryti kirpimo studiją ne tik vaikams, bet ir vyrams. Tad po mažiau nei trijų mėnesių pasiruošimo darbų galime priimti pirmuosius klientus.


Kaip išsprendėte salono erdvių paskirstymą, kad jame patogiai jaustųsi ir maži, ir dideli?


Kirpimo studijoje „CUT CUT“ yra dvi kirpimo vietos – tarp jų sukuosi viena. Mažiausiems mūsų klientams – kėdė mašinėlė, kurioje sėdėdami ne tik apkerpami, bet ir gali pasijusti tikri vairuotojai. Mano klientams vyrams greta įrengta tradicinė kėdė. Taip dirbti man labai patogu – kol šukuosenas dailinu tėveliams, vaikai mielai žaidžia kamuoliukuose, pačiuožinėja čiuožykla, o vyresni gali jėgas išmėginti žaisdami kompiuterinius žaidimus „X-box“ – tam įrengtas projektorius. Žinoma, išlydėdami iš studijos dar ir saldumynais pavaišiname.

Turite išleidę ir kirpimų / šukuosenų katalogą. Papasakokite daugiau.


Atidarymo proga išleidome kirpimų / šukuosenų katalogą „CUT CUT 2017“, kuriam pozavo mūsų klientai su mano kurtomis
šukuosenomis ir kirpimais. Greitai mūsų kirpimo studiją  pasieks dar vienas projektas. Katalogą klientai gali pamatyti mūsų „Facebook“ paskyroje arba pavartyti studijoje – tai geras būdas pristatyti savo darbus ir kūrybines idėjas, o ir klientai gali pasirinkti norimą kirpimo ar šukuosenos variantą.


Kas svarbu meistrui, dirbant su vaikais?


Svarbiausia – bendravimas su vaikais, kantrybė ir įsiklausymas į jų poreikius. Meistras turėtų pasistengti atsidurti tame pačiame lygmenyje ir būti tiesiog draugu, o ne pikta teta, kuri nori, kad vaikas sėdėtų ramiai, nesimuistytų ir klausytų jos. Juk klientų amžius svyruoja nuo mažiausio iki... mano pačios jauniausias klientas buvo trijų mėnesių kūdikis, kuriam trumpinau trukdančius plaukučius. Su kiekvienu reikia rasti bendrą kalbą.

Fotografas: Marius Žičius

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 1 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas