© 2019
LT LV
RUBRIKOS
SALONO VERTINIMAS - Grožio salonas Timėja, Utena

*Salono aplinka +++

*Aptarnavimas +++

*Paslaugos ir kainos santykis ++++

GROŽIO SALONAS TIMĖJA
SMĖLIO G. 5 , UTENA
PLAUKŲ ŠAKNŲ DAŽYMAS – 21 EUR

Dairausi Utenoje salono, kur galėčiau nusidažyti plaukus. Pasirenku kiek tolėliau nuo miesto centro įsikūrusį ir tą pačią dieną pageidaujamu laiku užsiregistruoju. Tikrai pasisekė, nes atvykusi pamatau visu tempu dirbančias meistres. Kirpėja apžiūri mano plaukus ir eina rinkti spalvos. Kadangi dažysim tik šaknis, ji bando priderinti atspalvį. Parodo du variantus – matau, kad vienas gerokai per ryškus, kitas – per tamsus. Išsakau savo nuogąstavimus ir meistrė vėl išeina. Apsidairau salone – parodyta vien tik kosmetika „Revlon Professional“, tai tikriausiai ir dažys jų dažais, tik apie tai man nieko nesakoma, o kirpėja atsineša paruoštą dažymo indelį. Nepakomentuoja, kokią parinko spalvą, tad tenka pasitikėti ir laukti rezultato. Vis dėlto savo sprendimą būtų galima pakomentuoti klientui, paaiškinti, kokį atspalvį planuojama gauti. Paklausiu tik, kiek procentų stiprumo naudoja, nes jaučiu gana intensyvų galvos odos dirginimą. Man atsako, kad čia tokie dažai, kurie kelia dilgčiojimą, tad, manau, tuo labiau reikėtų perspėti klientą, kad jis nepradėtų nerimauti. Meistrė tvarkingai susiskirsto zonomis plaukus, pradeda dažus tepti nuo smilkinių zonos plaukų augimo, todėl kontūras tikrai bus šviesesnis, nes ši zona nusidažo intensyviausiai ir reikėtų ją pasilikti pabaigai. Apsidairau aplinkui – šalia dirbanti kolegė, buitiniu lygmeniu bendraujanti tiek su klientais, tiek su artimaisiais, neprideda salonui jaukumo. Tiesiai prieš kėdę akis bado radiatoriai – galima buvo kažkaip juos pridengti. Mano meistrė, klustelėjusi ar aš pirmą kartą pas juos, mandagiai palaiko pokalbį ir man tai tikrai malonu. Užtepusi dažus man pasiūlo laukiamajame išgerti kavos su šokoladu, o ji tuo laiku planuoja apkirpti vyrą. Žinoma, per tą laiką nespėja ir tenka palikus vyriškį kėdėje eiti man trinkti plaukų. Paskirsčiusi dažus per visą ilgį palieka pasėdėti prie plautuvės.
Tuo tarpu kirpėja skuba baigti vyrišką kirpimą. Kažkaip pagalvoju, ar tikrai verta dėl papildomų 8 eurų taip apsisunkinti
darbą. Gal geriau kiek pridėti prie dažymo kainos ir ramiai tvarkytis su vienu klientu. Laukdama meistrės vėl turiu kiek laiko apsidairyti ir akis užkliūva už spintelės, kurioje laikomos darbinės priemonės. Jei sudėtinga palaikyti jos tvarką, būtų gerai pagalvoti apie dureles. Taip pat mano kirpėjos kolegė nustebina savo darbo vietą apsivertusi klientų plaukais ir visai neskubėdama jų sušluoti. Džiaugiuosi, kad šiame chaotiškame salone bent mano meistrė mane apgaubia dėmesiu. Ji džiovina plaukus, o aš nekantrauju pamatyti rezultatą. Atspalvis išėjo tikrai neblogas, tik, kaip ir maniau, labai šviesus kontūras veidui nesuteikia gyvumo. Atsiskaitau su meistre. Ji paslaugą įvertina 21 euru ir dar pasiūlo užrašyti dažų formulę. Nors tai tikrai nebūtina. Ji gali pati užsirašyti, jei kitą kartą ateičiau, nors nelabai kaip turi pasižymėti, nes nė karto nebuvo paklaustas mano vardas. Vis dėlto juk klientui atiduoti formulę – tas pat, kaip jo atsisakyti, nes jis su ta formule gali visur nusidažyti plaukus – net ir namuose.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 9 1
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas