© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Grožio ir SPA centras „Tilia“ Utenoje

Grožio salono interjeras – nemenkas iššūkis kiekvienam jį kuriančiam, nes juk čia turi derėti ne tik grožis, bet ir funkcionalumas. Tad, kaip Utenoje jau metus veikiančio grožio ir SPA centro „Tilia“ savininkė Lolita Trinkūnienė sako, labai svarbu, kad kuriant salono interjerą kartu dirbtų žmonės, turinys panašų skonį, ir dirbti kartu būtų tiesiog gera. Šiuo atveju salono viziją išgryninti ir paversti „kūnu“ į pagalbą atėjo jau ne vieną grožio saloną įkūrusi architektė Gintė Pamerneckienė.
Salonas išsidėstęs per du pastato aukštus ir siūlo tiek įvairias grožio paslaugas, tiek SPA procedūras, tad iššūkiu tapo erdvės paskirstymas, kad tyliųjų paslaugų zonoje niekas netrukdytų ir būtų galima deramai atsipalaiduoti. Taip pirmasis aukštas tapo grožio oaze, o antrasis – dienos SPA.
Apie interjero gimimą pasakoja architektė Gintė Pamerneckienė:
Kuriant grožio saloną, svarbiausia planuoti funkciškai. Dirbant su šiuo projektu buvo smagu jungti tiek grožio, tiek sveikatinimo paslaugų erdves. Principas, kokia bus apdaila ir stilius, buvo aptartas dar iki atsirandant pavadinimui, o vėliau atėjęs pavadinimas ir firminis ženklas uždėjo vyšnaitę ant pyragėlio. Apdailos medžiagos, švelnus, paprastas ir labai lengvas interjeras buvo pasirinktas nuo pat pradžių – siekėme sukurti universalų ir ilgalaikį interjerą. Tiesa, interjeras buvo šiek tiek padiktuotas ir mano ilgamečio darbo įrengiant tokias vietas – geriausiai žmogų veikia tokios medžiagos, kurios perteikia savo natūralias spalvas: šiuo atveju tai pilkas ir baltas akmuo, natūralus medis, šviesios lengvos spalvos, sudarančios tik foną akmeniui ir medžiui, kurie iš mados neišeis niekada. Atskleidėme medžiagų natūralų grožį. Apšvietimas – itin svarbus klausimas. Kirpimo zonoje apšvietimas turi būti ne tik labai geras, bet ir specialus – panaudojome šviestuvus su specialiomis lempomis, kurios maksimaliai atkartoja spalvas. Tai reiškia, kad po procedūrų lauke nenustebsite išvydę kitas makiažo ar plaukų spalvas. Kai klientas mato save gerai, ir rezultatai matomi gerai, o tai skatina jaustis gerai ir vėliau vėl sugrįžti į saloną.

Kalbant apie SPA zoną, apšvietimas ten buvo kuriamas kelių lygių, tad pagal poreikį galima šviesą reguliuoti – nustatyti ypač ryškų kosmetologinių procedūrų apšvietimą arba įjungti tik simbolišką, reikalingą atsipalaiduoti. Druskų kambarys čia ne visai standartinis, nes jis patalpoje su dideliais langais, ir nemažai natūralios šviesos, tad nebandėme imituoti druskos olos, kaip tai dažnai daroma, o tiesiog sukūrėme būtinas sąlygas procedūrai. Tai net kiek primena pajūrį, saulės vonias ir kuria savitą jaukumą su natūralia šviesa.
Man buvo labai įdomu ir malonu dirbti, nes bet kokį objektą įrengiant svarbiausia šventoji trejybė – užsakovas, projektuotojas ir statybininkas. Šįkart visi kampai dirbo atsakingai ir įkvėptai, tad labai džiaugiuosi rezultatais. Grožio salonui pirmiausia svarbiausia tinkama įranga, o fotelis ar šviestuvas nėra pats pirmas klausimas.

Kuriant šį centrą, labai svarbu buvo sugalvoti pavadinimą, kuris turėtų reikšmę, atitinkančią teikiamas paslaugas. Tilia, išvertus iš lotynų kalbos – „liepa“. Tai grožio, sveikatos ir jaunystės medis. Su šio medžio ypatybėmis ir siejama „Tilia“ filosofija.

Logotipą sukūrė uteniškė dailininkė Ramunė Ulevičienė. Ji piešė ir visus nuostabius stilizuotus liepų motyvus ant sienų.

Fotografas: Dainius Labutis

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 10 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas