© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Minimalizmas ir funkcionalumas – interjero prioritetai

Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, akį traukia naujas grožio salonas ir pro didelius langus matomas modernumu bei minimalizmu dvelkiantis interjeras. Apie kiek netradiciškai – „Kirpėjas.com“ – pavadintą saloną, kuris, tiesa, yra ir šeimos verslas, pasakoja jo vadovės ir kirpimo meistrės seserys Renata Škoda ir Edita Beniušė.
„Vieta salonui pasirinkta neatsitiktinai, – prisipažįsta apie saloną seniai svajojusios seserys. – įsikurti netoli miesto centro buvo mūsų prioritetas, o atnaujintą lofto pastatą, kur namus ir rado salonas, supa gausybė žalumos. Be to, Žvėryne netrūksta ir įvairiausių skirtingą stilių mėgstančių klientų. Tad tai tik paįvairina mūsų darbą.“
Iki pradėdamos dirbti moterys tikrai turėjo apsčiai darbo, nes saloną kurti pradėjo nuo nulio ir 120 kv. m plotui tikrai reikėjo skirti nemažai laiko ir jėgų. Salono viziją įgyvendinti, parinkti spalvas ir interjero akcentus padėjo interjero dizainerė Anna Daskova, tačiau baldus salono vadovės kūrė pačios: „Norėjome sukurti „švarią“ aplinką. Pačios iš patirties žinome, kokie baldai patogiausi, kur įmontuoti elektrinius darbo įrankius (jie prijungiami ir laikomi sieniniuose stalčiuose).“ Interjere gausu šviestuvų, jie įrengti tiek virš darbo vietų, tiek už veidrodžių. Virš kiekvienos darbo vietos yra atskira ventiliacija darbuotojų ir klientų patogumui, o aukštos lubos ir dideli, žemę siekiantys veidrodžiai kuria dar didesnės erdvės pojūtį. Be šešių darbo vietų kirpimo zonos, salone yra manikiūro ir pedikiūro bei kosmetologijos kabinetai, erdvė meistrų poilsiui.

Nuotraukos: Reda Bernotaitė, „StudioPrix.com“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 11 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas