© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Moters pasaulis 2017“ parodoje sukurta tikra meno revoliucija

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios mados ir grožio parodos „Moters pasaulis 2017“ metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“parodos dalyvius stebino gausybe įvairiausių renginių. Visą savaitgalį vyko asociacijos organizuojami seminarai ir konkursai skirti kirpėjams, vizažistams bei kitiems grožio specialistams.

Pirmąsias dvi parodos dienas vyko garsiosios DOLORES ACADEMY kirpėjų mokymai, kuriuos vedė savo srities profesionalės, daugelio garbingų titulų savininkės – Olga Dvoryadkina ir Olga Provotorova (Rusija).

Pirmą kartą šalies istorijoje vyko renginys  „ART BATTLE – meistriškumo kovos kirpėjams bei vizažistams“!Meistrai turėjo sukurti bendrą veido ir galvos įvaizdį, tema – „Rudens metamorfozės“.Pirmąją vietą vizažo sektoriuje iškovojo Inga Krasilevičiūtė – Cessna. Kirpėjų kategorijos nugalėtoja išrinkta Marija Komolovaitė.

Vyko  ir netradicinis grožio specialistų komandų konkursas „Įvaizdžio sukūrimas jai“. Dalyviu komandai – vizažistui, kirpėjui, dizaineriui ir floristui – reikėjo sukurti pilną madingą nuotakos įvaizdį. Nugalėtojais išrinkta komanda, kurią sudarė: Teresa Valinovič, Monika Simanavičiūtė-Karnevič, Daina Dambrauskienė bei Donata Jovaišienė.

Visą šventinį savaitgalį vainikavo jau tradicija tapęs „BIG HAIR SHOW 2017“ – tai jau 5-asis jubiliejinis madų renginys! Šiais metais renginys vyko konkurso formatu – kurio metu profesionalų bei jaunųjų grožio specialistų komandos pademonstravo teatralizuotus savo kolekcijų pristatymus. Tema – ART REVOLUTION.

 Žiūrovus džiugino ir garsi vizažistė Margarita Sajeta-Vasilko, kuri pademonstravo unikalią tapybos ant kūno kolekciją „Žingsniuok švytėdama“.

Išties, visą savaitgalį netrūko renginių ir pasirodymų kiekvieno skoniui, o meistrai kaip visad pademonstravo, kad kūrybą skleidžia  ne tik salonuose, bet ir už jų ribų, noriai tobulėja ir dalijasi savo kūrybinėmis idėjomis bei negaili nei laiko, nei jėgų.

Nuotraukos: Gintautas Gelbūda ir Inga Tam

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas