© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kai verslas – ne vien pelno siekimas

Socialiniai projektai, paramos akcijos ir kiti visuomenei naudingi projektai vis labiau įgauna pagreitį, o ir grožio specialistai vis labiau prie to prisideda. Vieni iš tokių – profesionalams skirtas itališkas plaukų priežiūros priemones atstovaujanti UAB „Intermaze“. Plačiau apie savo veiklą ir ateities planus pasakoja įmonės vadovė Daiva Masaitytė:

Go Pink akcija – kiek metų vykdėte ją, kaip ji atsirado jūsų veikloje?
Go Pink akcija Lietuvoje buvo vykdoma tris metus. Prieš penkis metus šią akciją inicijavo „z.one concept” prekės ženklo įkūrėjas Ivano Panzeri. Iš pradžių prie šios iniciatyvos prisijungė tik kelios šalys, bet su kiekvienais metais pasekėjų vis daugėjo. Go Pink akcijos tikslas – solidarizuotis su krūties vėžiu sergančiomis moterimis ir paremti su šia liga susijusias organizacijas.
Kaip tai priėmė meistrai? Noriai rinkosi spec. produktus remiančius akciją? Meistrai jaučia paramos svarbą ar jūs vykdėte pagrindinę švietimo misiją?
Nauji akcijos dalyviai buvo atsargūs, o ne pirmus metus dalyvaujantys meistrai akcija domėjosi jau iš anksto. Keblumų renkantis produktus nebuvo, nes akcijai skiriami pasauliniai „bestseleriai”. Akcija grožio meistrams pristatoma su išsamia informacija apie tai kam ji skirta ir kokią organizaciją ji remia. Džiugu, kad Lietuvoje yra nemažai socialiai atsakingų salonų, dalį savo pelno jie noriai skiria geriems darbams.
Būti socialiai atsakingais – svarbi verslo dalis šiai dienai? Ką dalyvavimas tokioje veikloje jums suteikė?
Mūsų įmonė laikosi socialinės atsakomybės principų, nuolat dalyvauja paramos iniciatyvose, remia įvairius labdaros projektus. Mano galva, verslas nėra vien tik pelno siekimas. Paramai ir labdarai skirta pelno dalis, fizinis ir moralinis kolektyvo prisidėjimas prie įvairių projektų visiems teikia didelį emocinį pasitenkinimą. Yra labai gera daryti gera.
Girdėjau, sukate kita linkme – kodėl?
 Dalį paramos projektų inicijuojame įmonės viduje, prie kitų rėmimo veiklų prisijungiame „z.one concept” įmonės įkūrėjo ir prezidento Ivano Panzeri kvietimu. Neseniai įvykusioje tarptautinėje „z.one concept” prekių ženklo platintojų konferencijoje buvo pristatytas naujas paramos projektas, kurio tikslas – gelbėti dėl klimato kaitos nykstančius baltuosius lokius, tad ir mes suksime nauja linkme.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas