© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Sacha Mascolo apie TONI&GUY

Sacha Mascolo-Tarbuck – tarptautinė TONI & GUY kūrybos vadovė – pažįstama daugumai, kas domisi plaukų tendencijomis ir seka naujienas apie vienas geriausių akademijų. Įžvalgomis apie augančią TONI & GUY akademiją Sacha pasidalijo ir su mumis.

Sacha, esate atsakinga ne tik už TONI & GUY įvaizdį, bet ir kasmet pristatomas kolekcijas. Kaip suderinate šiuos darbus ir kuri sukurta kolekcija iki šiol yra jūsų mėgstamiausia?
Mane įkvepia daugybė dalykų, o, atsirinkusi detales ir jas išdėliojusi vienoje vietoje lyg nuotraukų koliaže, galiu įžvelgti tai, ką galima atskleisti ir kuriant madą. Kalbant apie pačias kolekcijas, man labai patinka paskutinė 2017–2018 m. kolekcija, skirta prekių ženklui „label.m“ (prekių ženklas priklauso TONI & GUY), kurioje vyrauja portretinės nespalvotos modelių nuotraukos. Mano nuomone, tai modernu. Be to, aš tiesiog dievinu ženklą „Gucci“, tad ir kuriama kolekcija norėjome pasidalyti su jais.
Kaip pati akademija auga, kokie yra ateities planai?
Londone įsikūrusi mūsų akademija visada vystosi ir nuosekliai peržiūri siūlomus mokymus. Šiuo metu čia vyksta trys skirtingi mokymai kirpėjams: „Salon Foundation“, „Balayage and Blend“ bei „Bespoke Course“. Kursas „Salon Foundation“ apima dažymus ir kirpimus, tinka bet kokio lygio kirpėjui, nes mokymų metu kursą pritaikome pagal kirpėjo galimybes. Kursas „Balayage and Blend“ skirtas „Balayage“ ir „Ombre“ dažymų įgūdžiams tobulinti. Čia daugiausia dėmesio skiriame laisvų rankų technikai ir siekiame meistrams atskleisti gražių, švelnių plaukų dažymų paslaptis. Kursas „Bespoke“ – itin lankstus ir skirtas kirpėjams, norintiems pagausinti kurios nors konkrečios srities žinias. Tai trijų dienų mokymai, aprėpiantys, pavyzdžiui, vyriškus kirpimus vieną dieną, plaukų dažymus kitą ir, žinoma, išsamiau supažindina su pačia TONI & GUY filosofija.
Kokius metodus taikote mokydami kirpėjus?
Organizuodami mokymus, mes norime, kad visi liktų patenkinti – nuo kirpėjų iki technologų, tad atsižvelgiame į tai ir mokymų metu pirmenybę teikiame darbui su modeliais, o ne manekenais – per savaitę pas mus apsilanko net 250 modelių! Tai darbui suteikia daugiau individualumo ir išlaiko mokymų kokybę.
Ką stengiatės pabrėžti mokymų metu?
Skatiname kirpėjus dirbant atkreipti dėmesį net į pačias mažiausias detales – nesvarbu, ar tai būtų komerciniai, įvaizdiniai, ar avangardiniai darbai. Mokymai neabejotinai yra svarbiausias kriterijus, norint pasiekti kuo didesnį kūrybinį ir techninį tobulumą.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas