© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Nauja grožio erdvė Druskininkuose

Ilgametė „Sothys“ partnerė Svetlana Veselova lapkričio 10 d. Druskininkuose kvietė į  „Wellness & SPA“ salono atidarymą. Apie naujai užgimusią veiklą pasakoja pati salono vadovė:
 „Savo karjerą galėčiau apibūdinti žodžiais: „nėra to blogo, kas neišeitų į gerą”. Kosmetologe dirbu nuo 1996-ųjų metų ir ilgą laiką nuomojausi patalpas, kuriose teikiau grožio paslaugas. Vieną dieną sužinojau, kad nuomos sutartis man nebebus pratęsta. Turėjau 6 mėnesius sugalvoti, ką gi darysiu toliau. Norėjau tęsti savo, kaip kosmetologės veiklą, tačiau tuo pačiu norėjau Lietuvai pasiūlyti ką nors naujo, nematyto. Kaip tik tuo metu viešėjau Dubajuje – atradau magišką arabiškų kvepalų pasaulį. Ilgai ieškojau geriausių tiekėjų, tvarkiau begales dokumentų – po ilgų derybų ir didelių pastangų, dabar esu vienintelė oficiali Jungtiniuose Arabijos Emiratuose gamintų kvepalų atstovė ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje.
Labai džiaugiuosi, kad su stebuklingais išskirtiniais Rytietiškais kvepalais galiu supažindinti savo naujai atidarytoje parduotuvėje – salone, o tuo pat metu toliau tęsiu savo kosmetologės darbą, gražindama moteris.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas