© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Naujienos vizažistams iš „Kryolan“

„Kryolan“ kompanija daugiau nei 70 metų kuria kosmetiką televizijos, kino ir teatro industrijai ir  yra vienas  pirmųjų pasaulyje profesionalios kosmetikos ženklų.  „Kryolan“  gaminių asortimentas  apima šešias skirtingas sritis: grožis, mada, teatras, kinas, televizija, specialieji efektai ir menas ant kūno. Dabar „Kryolan“ produkcija yra platinama  net 80 – tyje šalių visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuvos specialistai, kurie jau daugelį metų dirba ar dar tik atranda šias kosmetikos priemones. Tad gruodžio 4-5 dienomis Vilniuje UAB „Erdesa“ pakvietė vizažo meistrus į meistro klasės teorinį ir praktinį seminarą, kurio tema – Karnavalas. Visgi, šventinis laikotarpis jau čia pat, tad ne tik klasikinius vakarinius ir pritaikomus kasdienai makiažo įvaizdžius, bet ir ryškius, kūrybiškus ir šventinius įvaizdžius demonstravo ir su produktų naujienomis supažindino „KRYOLAN PRO TEAM“ komandos narė Leanne Simmons iš D. Britanijos.
Pati Leanne pabrėžė, kad kiekvienas sezonas išsiskiria naujais įvaizdžiais ir kitokia produktų tekstūra, tad vizažo industrijoje ypač svarbu sekti, kokios tendencijos vyrauja pasaulinėje rinkoje. Žinoma, seminare pademonstruotas ir „Make – up no Make – up“ makiažas, kuris tinkamas visiems gyvenimo atvejams. „Tai – pagrindinis bazinis makiažas, kurį kiekvienas makiažo meistras turėtų mokėti atlikti, nes įvaldžius šio makiažo atlikimo techniką atsiveria beribės galimybės kūrybai“ – sako Leanne. „Be to, šis metų laikas pats tinkamiausias naujų įvaizdžių kūrimui – palinkėsiu meistrams drą­siai eksperimentuoti, panaudoti makiažo priemones skirtingais bū­dais ir tiesiog linksmai leisti laiką ir išbandyti kažką įdomaus kartu su savo klientais“ – patarimais da­lijosi L. Simmons.

KRYOLAN kosmetika kaip ir anksčiau, suteikia puikiausias galimybes darbui kine, televizijoje grimeriams, bet taip pat ir daug dėmesio pradeda skirti profesionalams vizažistams. Jie  kviečiami  specializuotose parduotuvėse išsirinkti iš 16 000  prekių asortimento darbui labiausiai tinkančias, rengiami tobulinimosi seminarai.

Fotografė: Rita Gudė

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas