© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Juozas Statkevičius 2018 pavasaris/vasara

Žvilgsnis į Juozo Statkevičiaus jubiliejinės kolekcijos užkulisius.
Įspūdžiais dalijasi grožio salono „Salionas“ direktorė Jovita Markeliūnė.

Kelintą kartą „Saliono“ kolektyvas dirba Juozo Statkevičiaus kolekcijos užkulisiuose?
Šukavome jau dešimtą kartą, atlikome manikiūrą. Dieną prieš tai kirpome perukus ir vaikinus.
Perukai, galvos juostos, lankeliai, aksesuarai, kepurės, gobtuvai – šiemet pasirinktas toks dizainerio ėjimas. Kodėl?
Nes visi modeliai turėjo atrodyti gana vienodai – kaip lėlės, vitrinų manekenai. Pagrindinė mintis –  šių laikų jaunimo stilius – techno hipiai.
Darbas su perukais – sunkesnis ar lengvesnis, nei su natūraliais modelių plaukais?

Su perukais dirbti visada sunkiau, plius tai dvigubas darbas, nes juos reikia prieš tai nukirpti. Po to paruošti merginos plaukus ir uždėti peruką. Tada dar koreguoti kirpimą ir galiausiai suformuoti šukavimą.

Ar praktikavotės su modelių perukais ar užkulisiuose pirmą kart paėmėte juos į rankas?
 Perukų kirpimai ir šukavimai turėjo buti vienodi. Tiesa, esame ir anksčiau dirbę su perukais, per kitus Juozo kolekcijų pristatymus.
Vyrų įvaizdžiuose – glotnūs plaukai, šlapias efektas... į ką svarbu atkreipti dėmesį, kokios formavimo priemonės naudotos?
Vyrų įvaizdis taip pat turėjo būti panašus į manekenų iš vitrinos. Todėl dieną prieš  jie buvo dailiai apkirpti itin griežtas rėmeliais. Rinkomės „Davines“ šlapio efekto laką ir „Davines“ plaukų blizgesį, nes žinome, kad šios priemonės suteiks tokį efektą, kokio mums reikia.
Modelių galvos aksesuarai reikalavo ypatingos fiksacijos, naudojote kokius nors „triukus“ kuriant skirtingus įvaizdžius?
Merginoms naudojome stiprios fiksacijos „Davines“ plaukų laką ir blizgesį. Perukų plaukai nepaklusnūs, bet laku suvaldėme jų plaukus. Kaip tvirtinimo detalės ir aksesuarai buvo naudojami įbraukiami juodi blizgūs segtukai, kai kam lankeliai, o kai kam kepurės.
Kokie didžiausi iššūkiai kilo šiemet kuriant modelių įvaizdžius?
Didžiausis iššūkis buvo nukirpti beveik 100 perukų. Tai skaičius atrodė bauginantis, bet „Saliono“ kolektyvas ėmėsi darbo ir ramiai įveikė šią užduotį. Kadangi tai mums jau dešimtasis renginys, visi turime tokio darbo patirties, tad viskas vyko gana sklandžiai.

Fotografas Darius Gražys

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas