© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„Sole Beauty Lounge“ – nagų ir veido grožio studija

Vilniuje įsikūrusi grožio studija „Sole Beauty Lounge“ – gana išskirtinė, labiau primena laundžo tipo kavinę nei grožio saloną. Toks interjero sprendimas pasirinktas ne šiaip sau – tai atspindi salono vadovės požiūrį į tokių erdvių kūrimą. Daugiau apie viską ir kalbamės su pačia salono vadove Edita Andrulione.

Edita, esate salono vadovė ar dirbate ir kaip grožio specialistė?
Šiuo metu tik vadovauju salonui, ateityje galbūt ketinu ir pati išbandyti manikiūro meistrės kėdę. Labai domiuosi naujausiomis šios srities tendencijomis, esu baigusi keletą su tuo susijusių kursų, dalyvavusi įvairiuose seminaruose.

Kada įkurtas šis salonas?
Salonas įkurtas 2016 m. kovą, tad greitai švęsime vienų metų gimtadienį. Mūsų salonas nėra labai didelis – iš viso apie 82 kv. metrus. Jame yra trys stalai manikiūro meistrėms, pedikiūro bei kosmetologijos kabinetas.

Kodėl šiame salone nėra kirpimo zonos?
Salono idėja kilo iš pagrindinės mūsų vykdomos veiklos – prekybos manikiūro priemonėmis. Laundžo tipo erdvė niekaip nebūtų susijusi su kirpimo zona, ūžiančiais džiovintuvais. Tai vieta, kur klientė gali atsipalaiduoti po dienos darbų, gerdama kavą ar arbatą, ir maloniai šnekučiuotis su savo meistre, kol atliekamas manikiūras.

Papasakokite apie interjero sprendimus – stiklinės sienos su grafiniais elementais, šviestuvai, meno kūriniai... Kaip juos atsirinkote?
Salono vizualizaciją ir spalviškumą pasufleravo dizaineriai iš Interjero ateljė, tačiau detalėmis daugiausia rūpinausi pati. Norėjome padaryti jaukų, laundžo tipo interjerą, atskirti manikiūro zoną nuo laukiamojo ir administratorės vietos, kad klientai jaustųsi patogiai, neblaškomi – tam naudinga stiklinė siena. „Šviestuvas narve“ suteikia jaukumo, prabangos jausmo, jį mums specialiai kūrė kalviai. Na, o dailininko A. Rutkaus tapyba mane žavi jau labai seniai, todėl jo meno kūriniai privalėjo atrasti vietą mūsų interjere. Beje, jie ir spalviškai čia labai tinka.

Studijos manikiūro erdvei pasirinkti gana netradiciniai baldai.
Ilgai galvojome, kokio tipo salonas tai turėtų būti, – juk daugiausia manikiūro meistrės dirba prie įprastų manikiūro stalų, o mes norėjome kažko naujo, kažko nematyto. Be to, su vyru esame kavos maniakai, tad ir sugalvojome sujungti pomėgį su darbu ir sukurti „kavinės“ tipo manikiūro namus. Merginos, dirbančios salone, džiaugiasi išskirtiniu interjeru. Židinys jau buvo įrengtas ir jis puikiai kosmetologiniam kabinetui suteikia jaukumo, kai kosmetologė uždega žvakes ir įjungia ramią muziką – argi ne laundžas?

Kam interjere skirtas didžiausias dėmesys?
Didžiausias dėmesys, be jokios abejonės, buvo skirtas tam, kad meistrėms ir klientams būtų kaip įmanoma patogiau – juk tai svarbiausia.

Nuotraukos:
„BS Photography“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2017 12 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas