© 2019
LT LV
RUBRIKOS
„SOSKIN“ seminaras kosmetologams

 

Balandžio 17 d. estetikos centras „Kosmedija“ sukvietė šalies kosme­tologus į profesionalams skirtos kosmetikos „Soskin“ seminarą „Bio­mimetinė kosmetika – sveikos odos paslaptis“. „Soskin“ – tai prancūzų prekių ženklas, kurio produkcija platinama penkiuose žemynuose ir rekomenduojama visų tipų odai puoselėti ir prižiūrėti. Seminare buvo pristatytos aktualios kosmetologijos temos ir naujienos. Jį vedė lekto­rė iš Prancūzijos Peggy Dauphin. Trumpos pertraukos metu pakalbin­ta lektorė papasakojo, kas yra biomimetinė kosmetika ir kuo ji skiriasi nuo mums įprastų odos gerinimo priemonių.

Kokias aktualijas pristatėte šiandienos semi­nare?

Per pastaruosius metus labai pasikeitė žmonių poreikiai, norai, kultūra, todėl ir kosmetikos rinka tapo visiškai kitokia. Joje išsilaikyti tampa vis sudėtingiau, kosmetikos gamintojai, norintys sulaukti sėkmės, turi būti itin kūrybingi ir atviri naujo­vėms. Šiuo metu populiariausios yra dvi skirtingos prekių žen­klų kategorijos: tai 100 % natūrali ir mokslines technologijas taikanti kosmetika. Kadangi „Soskin“ patenka į „mokslinės“ kosmetikos kategoriją, šiandieną pristačiau didžiausias mūsų inovacijas – keturias skirtingas šveitiklių programas, nesuke­liančias jokio šalutinio poveikio. Jas taikant po atliktos proce­dūros nereikia ilgo reabilitacinio laikotarpio. Taip pat papasa­kojau apie produktų liniją, skirtą aknei gydyti, bei naują odos atjauninimo programą.

Jūsų įmonė teigia kurianti biomimetinę kosmeti­ką. Kas tai yra ir kuo ji skiriasi nuo įprastų produktų?

Mums pasisekė, nes turime savo laboratoriją, kurioje gali­me stebėti kiekvieną kosmetinės priemonės kūrimo etapą, matyti ir atpažinti veiksmingiausius komponentus žmogaus odai. Pats terminas „biomimetika“ reiškia biologinių procesų ar funkcijų imitavimą. Mūsų kosmetika tai ir daro. Pavyzdžiui, kremui nuo raukšlių naudojamos jaunoje ir sveikoje odoje ap­tinkamos medžiagos. Pagal šią technologiją sukurti produk­tai yra efektyvesni už įprastas kosmetikos priemones, nes jų veikliosios dalys veikia ne odos paviršiuje, o įsiskverbia giliai į vidų, taip skatindamos ląstelių atsinaujinimą ir regeneraciją. Be to, šiuolaikinis gyvenimo tempas yra nepaprastai didelis, žmonėms vis svarbiau, kad rezultatas būtų greitai pasiekia­mas, todėl reaguojame į tai, kas vyksta pasaulyje, ir siekiame pasiūlyti savo klientams pačius veiksmingiausius problemų sprendimų būdus.

Kaip ši kosmetika palengvina kosmetologo darbą?

Visų pirma, naudodamas biomimetinę kosmetiką, speci­alistas gali pasiūlyti efektyvų sprendimą kiekvienam savo kli­entui, nes ji sprendžia visų tipų odos problemas: raukšles, pi­gmentines dėmes, aknę. Nėra svarbus nei kliento amžius, nei odos fototipas – pasiekiami puikūs rezultatai ir esant šviesiai, ir labai tamsiai odai. Be to, sutrumpėja procedūrų atlikimo laikas, nes nereikia atlikti jokių specialių masažų – visą darbą atlieka kosmetinė priemonė. Tačiau ne kiekvienas kosmetolo­gas sugeba dirbti su mūsų produktais, nes naudojame daug veikliųjų komponentų, tokių kaip glikolio rūgštis. Tam svarbus tinkamas pasiruošimas, todėl skiriame daug laiko specialistų mokymams, diskusijoms su jais.

Kaip manote, kaip kosmetologijos sritis keisis ateityje?

Kosmetologijos laukia dideli pokyčiai, ji turės prisitaikyti prie šiuolaikinio gyvenimo ritmo. Žmonės nebeturi laiko il­goms, 2–3 val. trunkančioms, procedūroms, todėl jiems būtina pasiūlyti trumpas ir efektyvias paslaugas. Be to, klientų jau ne­tenkina produktai, tik gerinantys bendrą odos būklę. Daugu­ma suvokia, kad jų oda yra unikali, nepanaši į kitų, todėl žmo­nės prašo išsamesnių diagnozių ir tinkamai parinkto gydymo, kuris padėtų išspręsti konkrečias jų odos problemas: raukšles, pigmentines dėmes ar spuogus. Grožio industrija sparčiai žen­gia į priekį, todėl, mano manymu, ateityje kosmetika taps dar veiksmingesnė ir pasiūlys plastinėms operacijoms prilygstan­čius rezultatus.

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 4 15
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas