© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Minimalistinio stiliaus salonas utenoje

Prieš metus Utenoje įsikūręs salonas „Grožio linija“ žavi klientus subtilumu ir apgalvotomis detalėmis. Šio salono savininkės, vizažistė-kosmetologė Kristina Paulauskai­tė-Žalenė ir plaukų meistrė Jolanta Kavaliauskaitė, sako, kad kurdamos šį interjerą norėjo akcentuoti minimalistinį modernizmą: „Šiuo stiliumi įrengtoms erdvėms būdinga tuščia ir švari aplinka, todėl ir mūsų salone yra tik būtini baldai, technika.“ Jaukumo interjerui suteikia vietinių kal­vystės meistrų darbai, keramikės Jovitos Paukštytės piešti paveikslai. Salone dominuojančią juodos ir baltos spalvų paletę papildo žalios detalės. Pasak grožio specialisčių, žalia spalva simbolizuoja gyvybę, jaunystę, atsinaujinimą, grožį, o juk grožio salonas ir yra ta vieta, kur žmonės ateina atsinaujinti, išgražėti.

Kita įdomi interjero detalė – veidrodžių siena. „Veidrodžiai atlieka daugiau dekoratyvinę funkciją, siekiant pabrėžti mo­dernistinį stilių, tačiau ją puikiai išnaudoja ir klientai, grožėda­miesi savo atvaizdu po atliktų procedūrų“, – juokiasi pašneko­vės. Taip pat ši veidrodžių siena padalija 42 kv. m ploto saloną į dvi erdves: viena skirta kirpėjo darbo vietai, kita – kosmetolo­go-vizažisto kabinetui.

Paklaustos, ar svarbu mažame miestelyje įsikūrusiam gro­žio salonui investuoti į interjerą, moterys atsako: „Grožio sa­lonų pagrindinė funkcija ir yra kurti grožį. Tai turi atsispindėti visur – dirbančių specialistų darbuose, išvaizdoje, taip pat ir interjere. Nuo miesto dydžio tai nepriklauso, – ir priduria: – Juk visada lankytis ir dirbti mieliau ten, kur švaru, gražu ir jauku, jautiesi laukiamas ir mylimas.“

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 4 15
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas