© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - ERA ESTHETIC AVENUE

Estetinės ir lazerinės medicinos klinika

M. Valančiaus g. 7 Vilnius

Hydrafacial – 3 etapų veido valymo ir priežiūros procedūra

Paslaugos kaina 89 eur

Salono aplinka +++++

Aptarnavimas +++++

Pasalugos ir kainos santykis +++++

Šį kartą prieš svarbų renginį reikėjo efektyvios procedūros veidui, kad oda atrodytų puikiai. Po žiemos ir įtemptos pavasario pradžios supratau, kad paprastas masažiukas čia ne­padės. Klinikos „Era Esthetic“ teikiamas pas­laugas jau anksčiau buvau peržvelgusi, tad dabar rimčiau pastudijavau ir susidomėjau procedūra „Hydrafacial“.

Progresyvi procedūra „Hydrafacial“ yra trejopo poveikio: odos valymas ir eksfoliacija, ekstrakcija, antioksidantinė terapi­ja ir drėkinimas, atliekami vienos procedūros metu! Oda efek­tyviai valoma, veikiama vakuumo ir aktyviai drėkinama įvairiais veikliaisiais serumais. Be to, atnaujinama, giliai išvaloma, in­tensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios kitos problemos ir atliekama senėjimo požymius stabdanti procedūra. Žodžiu, ji tikrai kelia susidomėjimą ir vilioja tikėtis šio to įspūdingo.

Skambinu registruotis ir nustembu, kad tik po gero mėne­sio galėsiu patekti. Na, šito tai tikrai nesitikėjau, o dar ir rengi­nys laukia... Pradžiugina tik tai, kad administratorė maloniai pasiūlo atsiradus galimybei būtinai pranešti. Juk būna, kad kas nors atšaukia vizitą. Kiek skeptiškai žiūrėdavau į tai, kad kliniką reklamuoja žinomos moterys, bet tikriausiai jos teikia­mos paslaugos veiksmingos ir klientų čia netrūksta. Ir štai vie­ną dieną man skambina ir pasiūlo vizito laiką, valio!

Pasitinka mane dėmesinga administratorė ir pasiūlo kavos, arbatos ar vandens – viskas išdėliota kliento patogumui, supa graži aplinka. Lukteliu kiek. Klinikoje viskas rimta, ne kaip pa­prastame kosmetologijos kabinete. Užvedama ir kliento kor­telė, pildoma po kiekvieno vizito. Mane pasikviečia specialistė Marta. Kabinete – tik įranga ir būtiniausi baldai, viskas kaip li­goninėje. Man papasakojama procedūros eiga, akcentuojami pagrindiniai veiksniai – viskas man suprantama kalba. Proce­dūra atliekama ir aparatu, ir rankomis. Kaip ir buvo pristatyta, veido oda valoma, maitinama ir gaivinama. Marta – tiesiog stebuklas. Matyt, sutapo mūsų energijų laukai iš karto, juolab kad ji tikra profesionalė, savo srities žinovė. Paskutinis akcen­tas – kaukė ir keletas minučių ramybės.

Kaip ir buvo žadėta, kad tai procedūra „all-inclusive“, taip ir yra. Oda tikrai švyti ir pojūčiai – kuo puikiausi. Svarbu ir tai, kad čia nereikia ilgo kurso, poveikis matomas iš karto, tad ją daryti galima pagal poreikį. Šiuo atveju man buvo svarbu gerai atrodyti prieš renginį. Tikiu, kad tai puiki galimybė pasigražin­ti ir prieš vestuves ar kitas šventes, tik reikėtų nepamiršti, kad planuoti ją būtina iš anksto.

 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 4 15
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas