© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kosmetologams pristatytos „Christina Laboratories“ naujienos

Gegužės 7d. estetikos centras „Kosmedija“ pakvietė kosmetologus į „Christina Laboratories“ konferenciją „Kosmetologijos ir medicinos jungtis“. Jame kompanijos naujoves ir produktų patobulinimus pristatė gydytoja-dermatovenerologė, kosmetologė-estetistė, jau penkerius metus esanti „Christina Laboratories“ kompanijos trenerė Anastasija Vlasova (Maskva). Pertraukos metu kompanijos trenerė atsakė į mūsų užduotus klausimus.

Kas buvo pasakojama konferencijos metu?

Pirmoji konferencijos dalis buvo skirta naujų produktų pristatymui ir demonstracijai, o antrojoje dalyje dalyviams pasakojau kaip su mūsų kompanijos priemonėmis, skirtomis odos priežiūrai namuose, sustiprinti po procedūrų gautą poveikį, išlaikyti jį kuo ilgiau. Taip pat kosmetologams siūliau praktines schemas, produktų kombinacijas, kurios leidžia gauti maksimaliai greitą efektą. Kadangi mūsų gyvenimo tempas nuolat greitėja, klientai taip pat nori iškart po procedūros jau matyti aiškius rezultatus, net jeigu problema yra rimta ir jai reikalingas ilgesnis gydymas. 

Kokias naujoves pristatėte susirinkusiems?

Šiandieną pristačiau naują gydytojams, kosmetologams, plastikos chirurgams ir dermatologams skirtą intensyvų odos šveitiklį „ProPeel“, kuris kovoja su rimtomis odos problemomis: ryškiais senėjimo požymiais, randais, atsiradusias po aknės, įvairių traumų ar operacijų. Šis produktas gerina odos tekstūrą, išlygina, padaro odą glotnesnę.Taip pat pasakojau apie patobulintą „Unstress“ liniją. Šią liniją papildė nauji augaliniai ekstraktai, peptidai ( iš dviejų ir daugiau aminorūgščių sudaryti junginiai – aut.past.), kurie  dar efektyviau kovoja su streso paveikta oda, o sudėtyje esantis blue light kompleksas apsaugo nuo skaitmeninių prietaisų skleidžiamos mėlynos šviesos, kuri sukelia odos senėjimą. Šiais laikais tai labai aktualu, nes mes nuolatos esame apsupti ekranų – kompiuterių, telefonų. 

Su kokiais iššūkiais susiduria šiuolaikinė kosmetologija? Kokius odos trūkumus sunkiausia pašalinti? 

Į kosmetologus besikreipiantys klientai nori išgydyti įvairias odos problemas, tačiau dažniausiai pasitaikančios yra aknės ir po jos likusių randų gydymas,senėjimo stabdymas ir pigmentinės dėmės. Dažnai kosmetologui tenka spręsti ne vieną kliento odos trūkumą, o kelis iš karto. Tokios procedūros yra sudėtingos, nes tam reikalinga didelė kosmetologo kompetencija, jis privalo išmanyti  kaip derinti kosmetikos priemones ir kompleksiškai spręsti problemas. Atsižvelgdama į tai, mūsų kompanija kuria tokius preparatus, kurie sugeba kovoti su keliomis problemomis vienu metu ir pasiekti stulbinančių rezultatų.

Konferencijos metu trenerė mielai atsakinėjo į dalyvių užduodamus klausimus, dalinosi savo, kaip specialistės, patirtimi apie preparatų naudojimą, tinkamą procedūros parinkimą atsižvelgiant į kliento odos būklę ir skaidrėse demonstravo kokius rezultatus galima pasiekti tikslingai naudojant „Christina Laboratories“ priemones.   

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 5 15
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas