© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Salono vertinimas - Grožio etalonas

Grožio etalonas

Rygos g. 8, Vilnius

Manikiūras

Paslaugos kaina 17 Eur

Salono aplinka +++

Aptarnavimas ++

Paslaugos ir kainos santykis ++

Tikriausiai šiandien nė vienas salonas nebeapsieina be akcijų, specialių pasiūlymų ar nuolaidų. Tad visai nenustebau ir dėl tokios reklamos salone, įsikūrusiame prekybos centre. Beje, kaip tik reikėjo susitvarkyti nagus po pastarojo ilgalaikio lakavimo. Žinoma, tokia nedidelė kaina atrodė kiek keistai, nes pasirodė gana pigu, palyginus su aplinkiniais salonais šiame rajone. 

Atvykusi sutartu laiku iš karto buvau administratorės pakviesta į manikiūro kabinetą. Paprastas, kuklus interjeras. Tik meistrė nepasirengusi priimti kliento: ranka nuvalo dulkes nuo stalo, o pastebėjusi, kad tai negelbėja, pradeda valyti kruopščiau skudurėliu. Kabinete įjungtas sterilizatorius skleidžia nemalonų degėsių kvapą. Specialistės apranga taip pat nelabai profesionali – berankovės suknelės kažin ar tinkamos aptarnaujant klientus. Vienkartinės pirštinės gerokai per didelės, o tai tikrai trukdo kokybiškai atlikti manikiūrą. Ji pirmiausia pradeda šalinti laką. Į mažiausius gabaliukus suplėšomas vatos tamponėlis, vienkartiniai popieriniai rankšluosčiai irgi sukarpyti į minimalius, gal dėl to ir kainą galima mažinti už paslaugą, kai visur taupoma, bet vis dėlto visa tai atrodo nekaip. Paklausia, ar nagų formą paliksime tokią pačią, tik nepasako, kokia ji, ir, užuot suformavusi kvadratinius, nagus suapvalina. Kai karpomos odelės, dar stipriau pajuntu, kad pirštinės trukdo meistrei. Rezultatas – jau po kelių dienų atspurusios odelės apink nagus. Kadangi nutariau nebelakuoti ilgalaikiu laku, paklausiu, ar turi kokį paprastą. Nustebusi manikiūrininkė parodo ant lentynos dėžutę su bespalviu laku nagams stiprinti, masinei rinkai skirta kosmetika. Nenoriu tikėti, kad jau nebeliko paprasto lakavimo paklausos, gal tiesiog jis nebesiūlomas. Atlikus manikiūrą, jokio rankų kremo – tai taip pat turbūt dėl mažos kainos.

Taigi pabaigai apie kainą: informacija skelbia – manikiūro su geliniu lakavimu kaina 12 eurų, bet administratorė pasako, kad lako nuvalymas – 4 eurai, stiprinamasis lakas – 1 euras. Iš viso 17 eurų. Dar kartą įsitikinu, kad nereikia aklai tikėti reklamomis. Beje, manau, kad salonas, kuris neskelbia visos informacijos, tikrai netenka dalies solidumo. Bent jau mažomis raidėmis galima prirašyti apie kitas papildomai apmokestinamas paslaugas. 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 5 15
GALERIJA
Nuotraukų nėra
Internetinių puslapių kūrimas