© 2019
LT LV
RUBRIKOS
"Molfar" forumas

Gavusi kvietimą vykti į ukrainiečių organizuojamą forumą „Molfar“ pirmiausia susidomėjau pačiu renginio formatu, o po to ir programa. Tad dalinuosi įspūdžiais iš Karpatų kurorto Bukovelio. Molfarai – tai žiniuoniai, turintys ypatingų galių ir gyvenantys kalnuose. Tad ir renginio pavadinimas sufleruoja, kad į jį susirenka išskirtiniai, daug sugebantys žmonės. Iš tikrųjų forumo programa skirta kirpėjams, vizažistams ir manikiūro specialistams. Pasibaigus slidinėjimo sezonui, į kurortinį miestelį suplūdo daugiau nei 500 grožio specialistų, tris dienas įvairiose vietose vyko seminarai, susitikimai, renginiai. 

Dar viena svarbi forumo dalis – organizuotas konkursas „Dream Team“ (jam buvo skirta visa diena). Bet apie viską nuo pradžių. Reikėjo suburti komandą, kurią sudarytų kirpėjas, vizažistas ir manikiūrininkas. Tada paruošti modelį tema „Raudonas kilimas“ ir nufotografuotą darbą atsiųsti organizatoriams. Buvo pristatyta apie 40 fotosesijų, iš kurių komisija atrinko 14 finalininkų. Štai jie forume ir turėjo pademonstruoti darbą scenoje, o žiuri jau vertino viską stebėdama. Aš buvau pakviesta į komisiją, atsakingą už šukuosenos balus. Manikiūras ir vizažas buvo vertinami atskirai, bet, žinoma, bendras įvaizdis buvo svarbiausias. Stengtis tikrai vertėjo, nes pagrindinis prizas siekė 100 000 grivinų. Taip pat buvo apdovanoti ir kiekvienos nominacijos laimėtojai. Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti www.molfarforum.com.

Kitais metais bus organizuojama kelionė į Molfarforumą ir Lietuvos grožio specialistams, platesnė informacija tel. +37069882850

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 5 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas