© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Magnetic naujienos manikiūristams

Vasara yra laikas, kai moterys nori išskirtinio ir ryškaus manikiūro, todėl nagų meistrai nuolatos ieško naujų produktų bei dizaino sprendimų. Apie manikiūro naujienas kalbame su tarptautinio lygio trenere, „Magnetic Nail Academy“  ambasadore Rytų Europos regione Natalija Gritsenko.

Kokie yra kompanijos „Magnetic“ darbo principai?


Mes siekiame savo vartotojams pristatyti tik aukščiausios kokybės ir saugos produktus. Niekam nepaslaptis, kad manikiūro priemonės yra cheminės ir aš didžiuojuosi, kad mūsų kompanija gamina produktus, kurie atitinka Europos Sąjungos reikalavimus kosmetikos gamybai. Tuo pačiu aš pati esu užtikrinta, kad dirbu su saugiais produktais ir galiu drąsiai rekomenduoti juos kitiems. Taip pat mūsų kompanija tiki, kad per mokymus mes padedame meistrams tapti tikrais profesionalais. Neužtenka tik turėti priemones, reikia suprasti ir kaip su jomis dirbti. Klientai yra labai skirtingi ne tik nagų formomis, bet ir keliamais reikalavimais. Mes stengiamės išmokyti meistrus analizuoti kokio produkto gali reikėti konkrečiam klientui, kad jis likti patenkintas.

Kokias naujienas šiais metais pristatė „Magnetic“?


Mūsų kompanija stengiasi bent kas dvejus metus rinkai pateikti naujienų. Dabar pristatėme produktą, kuris padės meistrams labai lengvai ir greitai atlikti prancūžišką manikiūrą. Tai yra modeliuojama gelinė bazė, kuriai nėra reikalinga jokia forma, tik natūralus nagas. Šio gelio pagalba bus lengvai nupiešiamas prancūžiškas manikiūras, kuris yra populiarus daugelyje šalių. Taip pat išleidome Power gelį, kuris turi gelio ir akrilo savybių. Šis produktas sudomins meistrus, kurie mėgsta modeliuoti ir keisti pačio nago formą. Šioje linijoje pridėjome deimantinius, smėlio bei kamufliažinius atspalvius.

Kokius nagų dizaino elementus siūlote meistrams?


Mes visada sekame madą ir būtinai išleidžiame madingas linijas, tačiau dizaine mados nėra – tai kiekvieno meistro fantazijos ir įkvėpimo vaisius. „Magnetic“ siūlo daug aksesuarų, kurie saloniniame darbe greitai padeda meistrui sukurti efektingą dizainą. Aš pati esu labiau modeliuotoja nei dizainerė, bet su „Magnetic“ elementais lengvai pasiekiu puikų rezultatą. Taip pat „Magnetic“ gamina net juvelyrinius papuošalus ant nagų. Tai plastikiniai, aukščiausios kokybės karoliukai, neprarandantys blizgesio. Taip kiekvienas meistras dabar gali lengvai ir greitai sukurti puikų nagų dizainą.

Kuo išsiskiria jūsų manikiūro mokymai?


„Magnetic“ pristato mokymus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems meistrams. Juos mokiname aparatinio, klasikinio manikiūro bei gelio formavimo paslapčių. Esame įsitikinę, kad mokymai yra svarbiausias dalykas, kuris suteikia meistrui galimybę gerai dirbti ir uždirbti. Nemanau, kad pasižiūrėjus vaizdo įrašų „Youtube“ ir neatidirbus technikos su mokytoju galima tapti geru manikiūro meistru. Instruktorius turi galimybę parodyti kaip teisingai atlikti tam tikrą techniką, pasakyti mokinio klaidas, tinkamai nustatyti ranką, teptuko kampą pakreipti. Mūsų mokytojai mokosi Olandijoje ir po to jau dėsto kitose šalyse, todėl esame tarptautinė mokymo komanda.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 6 15
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas