© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kuriant salono interjerą svarbiausia patogumas ir jaukumas

Mažeikiuose įsikūrusio grožio salono „Lorena“ interjeras – elegantiškas ir subtilus. Apie salono interjerą kalbamės su moterų kirpėja-stiliste Lijana Vaidiliene.

Šis grožio salonas gyvuoja jau 15 metų, tačiau pasikeitus savininkui buvo nuspręsta pakeisti ir salono interjerą. Kadangi šeimininkas iki šiol nebuvo susijęs su grožio sritimi, naują aplinką patikėta sukurti čia dirbančiai L. Vaidilienei. Moteris sako, kad visada žavėjosi angliškos klasikos stiliumi, todėl jau iš anksto žinojo, kaip turėtų atrodyti jos sukurtas interjeras. Angliškos klasikos stilius pasižymi nesenstančia elegancija ir rafinuotumu, kuriam ypač svarbu proporcija, simetrija, kokybiški ir meistriškai pagaminti baldai išsaugant senąsias formas, todėl salonui baldus gamino vietinis meistras, dirbantis tik su natūraliu medžiu. Vyrų meistrų darbo kėdės buvo  aptrauktos nauja medžiaga ir priderintos prie bendros aplinkos, o moterų meistrų kėdės buvo užsakytos Lenkijoje. Klasikinį stilių stengtasi išlaikyti visose, net smulkiose, detalėse – saloną puošia antikvariniai Bra šviestuvai, klientams kava pateikiama iš porceliano puodelių, net spintose kabo antikvarinio žalvario pakabos. „Klientai tai pastebi ir labai vertina“ – šypsosi meistrė. Pasak jos, nors daugiabučiame gyvenamajame name įrengtų patalpų išplanavimo nuspręsta nekeisti, svarbu buvo iš naujo suprojektuoti patogias ir nedidelei, vos 40 kv.m., erdvei pritaikytas darbo vietas. Jų apšvietimui pasirinktos natūralios šviesos spektro lempos, baldai kurti tokie, kuriuose būtų patogu laikyti darbo priemones.
Meistrė sako, salono remontas užtruko vos  3 savaites, nes „viskas buvo suderinta ir pasiruošta operatyviam darbui“.

„Puikų rezultatą pavyko pasiekti tik komandiniu darbu – mano idėjomis, savininko finansinėmis galimybėmis, geru meistrų ir baldininko darbu. Džiaugiuosi, kad atsinaujinusį saloną teigiamai vertina ir čia dirbantys grožio specialistai, ir klientai.”  – šypsosi moteris.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 6 15
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas