© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Ramybės oazė miesto pakraštyje

Šį kartą išskirtinio grožio salono paieškos mus nuvedė į Naujosios Vilnios rajoną, Vilniuje. Būtent čia, grįžę iš emigracijos Norvegijoje ir įgiję patirties, kuriant grožio paslaugų verslą svečioje šalyje, Aja ir Ruslanas Gadrani, atidarė „Gadrani beauty industry“.

Grožio specialiste dirbanti Aja sako, kad pradėti grožio verslą norėjo būtent šiame rajone, nes iki šiol jame nebuvo nieko panašaus. „Miesto centre yra daug gražių salonų, o čia to labai trūko. Naujoji Vilnia yra mūsų gimtasis rajonas, mylim jį, todėl norėjome vietiniams gyventojams sukurti ką nors ypatingo.“ Pasak savininkės, nors salonas atsidarė tik prieš 10 mėnesių, remontas užtruko labai ilgai: „2014 m. įsigijome patalpas, bet laukėme, kol pastatys daugiabutį, kuriame esame įsikūrę. Vėliau mūsų patalpas porą kartų užliejo, teko stabdyti darbus.“ Visą Gadrani salono interjerą kūrė patys savininkai: „Nesisamdėme interjero dizainerio, patys per naktis dėliojom patalpų išplanavimą, piešėme, kaip turėtų atrodyti baldai.“ 

Užėjus į šį grožio saloną iš karto galima pajusti čia dvelkiančią ramybės ir jaukumo atmosferą. Toks ir buvo tikslas – sukurti aplinką, kurioje klientai galėtų visiškai atsipalaiduoti. Interjere vyrauja šviesūs atspalviai –  78 kv. m. ploto patalpos išklotos rusvomis akmens masės plytelėmis, balduose dominuoja balta spalva. „Nenorėjome ryškaus interjero, o balta – tai klasika. Ji raminanti, švari ir prabangi“, – pasakoja A. Gadrani. Kiekviename kabinete kabo televizoriai, kad klientai nenuobodžiautų procedūrų metu. Salone vyrauja augalinė tema: auga gėlės, ant sienų kabo dirbtinių augalų dekoracijos, o klientus pasitinka čia gyvenančių paukštelių čiulbėjimas. „Tai mūsų meilės gyvūnams ir gamtai išraiška. Patys daugiausiai dirbame su natūralia kosmetika, norėjome, kad ir visoje erdvėje būtų kuo daugiau žalumos“. „Gadrani beauty industry“ įrengtos dvi kirpėjų darbo vietos: „Pradiniame sumanyme buvo numatytos trys vietos, bet pamatėme, kad meistrėms trūksta erdvės, nėra patogu dirbti. Apšvietimas sugalvotas taip, kad atitiktų keliamus reikalavimus – darbo vietose įrengtas šaltos spalvos apšvietimas, o likusį salono plotą apšviečia šilto atspalvio lempos.“ Savininkė pasakoja, kad  ypatingas dėmesys buvo skirtas ir pedikiūro zonai: „Labai nemėgstu, kai pedikiūras atliekamas atviroje vietoje, pro kurią vaikšto daug žmonių, todėl siekėme sukurti privatesnį kampelį, kur klienčių niekas netrukdytų ir jos galėtų mėgautis procesu“. 

 

Visiškai kitokia erdvė salone – kabinetas, kuriame karaliauja tatuiruočių meistras Ruslanas Gadrani.  Čia vyrauja vyriškas minimalizmas – kabinete yra tik reikalingiausi baldai ir daiktai. Vienintelė čia esanti puošmena – fototapetas su San Francisko miesto panorama. Grožio specialistė pasakoja, kad čia vyras viską kūrė taip, kaip pats įsivaizdavo: „Aš nesikišau į šį procesą, čia jo erdvė ir kiekvienas daiktas turi savo vietą, kurios nevalia keisti“, – juokiasi moteris. 

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 1 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas