© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kinijos meistrai sėmėsi žinių iš Lietuvos plaukų stilisto

Plaukų stilistas, grožio salonų „Yury“ įkūrėjas Jurijus Levchenkov yra laimingai vedęs kinietę Xiaoyan (Cindy) Lin ir daug laiko praleidžia jos gimtinėje. Čia meistras ne tik atostogauja, bet ir ne vienerius metus bendradarbiauja su viena geriausių Kinijos stilistų mokykla „Kenzhou Academy“. 

Meistras pasakoja, kad šį kartą iš akademijos įkūrėjo Ken Zhou sulaukė pasiūlymo surengti keletą seminarų jo mokyklos studentams: „Mano atsakymas buvo kaip visada paprastas – kodėl gi ne? Tik iškart pasakiau, kad seminarus vesiu savo būdu ir Kenas tam neprieštaravo,“ – juokiasi plaukų stilistas. Jurijus savo trijų dienų seminarus pristatė dviejuose Kinijos miestuose – Chengdu ir GuangZhou. Juose aptarė tris temas: Hair tattoo (išskutinėti piešiniai ant galvų), vyriškas kirpimas nuo 0 ir UniForm (moteriškas universalus kirpimas). „Žmonėms jau seniai atsibodę sausi mokslai arba tos žinios, kurių jie negali pritaikyti savo darbe. Per visą savo karjerą aš daug klausinėjau žmonių, ka tau davė vienas ar kitas seminaras ar panaudotas jame įgytas žinias? Dažniausias atsakymas būdavo: „Na taip patiko, mačiau gerų idėjų“,  tačiau laikui bėgant specialistai jų net nepanaudodavo.  Todėl savo seminarams išsikėliau tokį tikslą: kiekvienas pas mane mokęsis studentas turi gauti rezultatą tą pačią dieną. Pavyzdžiui, jeigu vedu „Hair Tattoo“ mokymus,  po jų studentai iš karto moka dirbti su šia technika, nesvarbu kokį profesinį lygį jie yra pasiekę.“ – pasakoja meistras.  Pasak jo, rezultatai kalba patys už save, mokiniai sukūrė neįtikėtinas transformacijas, o tai dar kartą įrodo, kad Lietuvos meistrai yra aukščiausio lygio profesionalai. 
Pasibaigus intensyviems mokymams Jurijaus laukė dar vienas iššūkis – surengti trumpą pasirodymą. „Paskutinį šou pasirodymą surengiau 2014 m. per „KenZhou Academy“ 10-ies metų jubiliejaus renginį po atviru dangumi. Tačiau Kenas man pradėjo pasakoti apie artėjantį renginį, rodyti scenos nuotraukas ir pasiūlė vėl sudalyvauti. Aš atsakiau, kad galbūt turiu vieną idėją pasirodymui,  o jau kitą rytą akademijoje mane pasitiko šeši organizatoriai, kurie laukė pasirodymo scenarijaus ir tolesnių nurodymų. O juk aš pasakiau tik galbūt! Tačiau žinau – Kinijoje viskas vyksta labai greitai, todėl per 15 minučių komandai papasakojau kaip viskas turi atrodyti ir jau sekančią dieną vyko pasirodymas. Nepaisant tokio trumpo pasiruošimo, viskas pavyko puikiai. Pasirodymo metu sėdėjome pirmojoje eilėje šalia garsiausių Kinijos ir Honkongo stilistų, jausmas buvo neapsakomas. – įspūdžiais dalijasi „Yury“ salono vadovas.
Po šou pasirodymo vyko stilingiausių Kinijos žmonių rinkimai. Juose J. Levchenkov su žmona pateko į 10-uką.
Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 9 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas