© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Kursas, sutaupantis dešimtmečius jūsų laiko

Sukūrėme tai, ko ieškojome ir neradome sau

Tūkstančiai valandų kerpant klientus ir modelius, šimtai seminarų ir kursų, milžiniškas mokymų portfelis ir iš arti išanalizuota garsiausių pasaulio akademijų virtuvė, po trupinėlį, atidžiai, reikliai ir preciziškai atrenkant tai, kas geriausia:

„Ilgus metus dairėmės panašaus kurso – ir neradome. Todėl nusprendėme sudėti savo didžiulę praktinę, teorinę ir dėstymo patirtį į tokį kursą, kokio kažkada būtume norėję sau patys. Taip gimė Atwins akademijos Kirpimo pagrindų kursas profesionalams, puikią kirpimų technikos bazę susiejantis su būtinomis stilistikos žiniomis,“ – pasakoja vienas Atwins komandos narių, lektorius ir plaukų stilistas Andrius Mašauskas.  

Per kelerius metus gimęs Atwins akademijos kursas – tai kelių mėnesių trukmės išsami vyriškų ir moteriškų kirpimų mokykla, skirta tiek didelę patirtį turintiems, tobulėti nesustojantiems meistrams, tiek žirklių rankose nelaikiusiems žmonėms, norintiems karjerą pradėti nuo gerokai aukštesnės starto pozicijos.

Kursas, sutaupantis dešimtmečius jūsų laiko

Vienerius mokslo metus trunkančios intensyvios studijos suskaidytos į nuosekliai dėstomas temas. Vienai temai skiriamos 3 dienų paskaitos ir praktika, po kurių – metas perkelti įgytas žinias į gyvenimą, dovanojant naują kokybę klientams. Rezultatas jaučiams iškart: jau kurso viduryje dirbantys meistrai padvigubina savo klientų skaičių, o naujokai drąsiai stojo prie kliento kėdės ir kerpa pirmuosius savo klientus. Netgi kirpėjai su dideliu patirties bagažu turėjo progos įsitikinti, kad tai, ką jie mokėjo ir ko mokėsi prieš dešimtmečius, kardinaliai pasikeitė ir  šiuolaikiškiems 3D kirpimams reikalingas visai kitas požiūris, suvokimas bei žinios. 

Visa tai Atwins akademijoje patyrė pirmoji Kirpimų kursą baigusių studentų grupė, po kurios tapo aišku: gera kirpimo žinių bazė kartu su esminėmis stilistikos žiniomis – tai tiesiausias kelias į sėkmę be pralaimėjimo.

Kirpėjo sėkmės raktas – stilistika

„Jeigu pas jus atėjo Merlin Monro, o iš jos padarėte Prodigy – kažin, ar tai galima pavadinti sėkme,“ – apie stilistikos svarbą kirpėjo darbe sako pasakoja vienas Atwins akademijos įkūrėjų ir dėstytojas Anatolijus Pajanok.  

Pasak jo, šiais laikais klientai yra gerokai reiklesni ir ganėtinai išprusę: vien tik gerai kirpti ar gerai dažyti – nebepakanka. Nes šiandien „gerai“ reiškia ne tik puikiai techniškai atliktą darbą, bet ir konkrečiam žmogui tinkamai parinktą formą, o tai galima padaryti tik atsižvelgus į veido morfologiją, kūno sudėjimą ir gyvenimo būdą. 

„Jau seniai pastebėjome, kad dauguma Lietuvos ir pasaulio kirpimų mokytojų bei akademijų pateikia daug žinių apie kirpimo techniką, švarą, kokybę, bet visiškai praleidžia pro akis stilistiką – galbūt dėl to stilistiškai pro šalį šauna net ir solidžią patirtį turintys meistrai. Užduokite sau klausimą: ką rinktųsi klientas – blogai stilistiškai parinktą tobulą kirpimą, ar ne tokį technišką, bet tobulai parinktą kirpimą? Kitaip sakant, galite kirpti nuostabiausius kirpimus, bet visai netinkančius konkrečiam žmogui – ir kaskart patirsite fiasko“, – dažną nesėkmių priežastį atskleidžia A. Pajanok.

Mokslai, suteikiantys pasitikėjimo ir laisvės 

Dažniausiai kirpimo seminarai akcentuoja techniką ir atsako į klausimą – KAIP. Tačiau tai, ką apibendrino ir ko moko Atwins akademijos kurse, yra grįsta klientams svarbiausiu dėmeniu – stilistika – t. y., žinojimu, KAM ir KĄ kirpti – neatmetant techniškojo KAIP dėmens. 

„Daug dėmesio skiriame teorinei ir praktinei technikos daliai: nuo kūno, rankų, pirštų padėčių, iki kirpimų kampų, atitempimų, džiovinimo technikų. Nuo tinkamų įrankių pasirinkimų, iki naudojamų produktų išmanymo – svarbi kiekviena detalė. Tačiau tai tik dalis kurso ir tik dalis kirpėjo sėkmės. Mūsų akademijos tikslas – kad ją baigęs žmogus iš karto stotų prie kliento kėdės ir dirbtų, žinodamas, ką, kaip ir kodėl daro. Gavęs gerą bazę – padarysi viską,“ – tvirtina twinsas A. Mašauskas.

Akademijos tikslas nėra išberti kalnus teorijos – svarbu, kad besimokantieji ją suvoktų ir įsisavintų. Nuo lapkričio mėnesio startuosiančioje naujoje Atwins akademijos grupėje – tik 10 vietų, todėl kiekvienam akademijos studentui bus skiriamas atidus asmeninis dėmesys. 

 

PIRMĄJĮ AKADEMIJOS KURSĄ BAIGUSIŲ MEISTRŲ ATSILIEPIMAI:

Artūras

„Esu buvęs ne vienuose kursuose ir galiu pasakyti, kad neretai ten įgytų žinių paprasčiausiai nepavykdavo pritaikyti darbe. Tuo tarpu dabar, turėdamas tokią bazę, galiu kurti, kombinuoti ir priimti sąmoningus sprendimus: tiksliai žinau, kad atlikęs tam tikrą veiksmą, gausiu būtent tokį ir ne kitokį rezultatą.“

Jurgita 

„Šie kursai mane išmokė ne tik pristabdyti save, susikaupti, neskubėti, bet ir – pagaliau! – išmokau pilnai pabaigti darbą.“ 

„Matau pokytį kasdieninio kirpėjo darbo kokybėje: pasikeitė ne tik mano darbo principai, technikos, bet ir įrankiai.“

Justina

„Po šių kursų mano darbuose atsirado švara, pajutau skyrimų svarbą, išmokau lengvai ir greitai nukirpti liniją. Vizualiai matau ir suvokiu formą, fenuodama kuriu plokštumas. Ir rezultatai – pritrenkiami! O svarbiausia: pokyčius pastebi ir vertina mano klientai“.

Gerda

„Atėjau į Atwins akademija be jokių nuostatų – nes neturiu, su kuo palyginti. Esu visiškai pradedanti meistrė. Tai, kad šiandien jau galiu kirpti pirmuosius kirpimus – man yra kažkas nerealaus ir nepaprasto. Galiu pasakyti, kad šiuose kursuose ne tik išmokau, kaip kirpti, bet ir kaip gyventi: be skubėjimo, bet užtikrintai.“

Julija

„Esu baigusi visai kitokią kirpimo mokyklą, todėl galiu drąsiai sakyti, kad tik Atwins akademija man suteikė tai, ko iki šiol taip trūko – išgirdau tai, ko man niekada nesakė ir turbūt nesugebėtų pasakyti kituose kursuose ir kitose mokyklose.“  

Joana

„Žinojau, kad bus stipru – bet kad bus TAIP stipru, neįsivaizdavau. Svarbiausia, kad lektoriai sugeba į mokslus labai įtraukti: net teorija nėra sausa, o be galo įdomi, todėl informaciją tiesiog ryte rijau!“

Rubrika: Įvykiai
Data: 2018 9 14
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas